Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Tvoj igrac je prvi potegao pitanje sta cemo sa akademija, ja sam samo uzvratio pitanje sta cete vi jer samo jedno pleme osvaja svjet... Nemoj se praviti pametan kad nisi..

Pametnice moja.
Koliko bistar mozak imaš, isto pekmez od šljiva.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Pozz za ekipe sa Hr10 :p
[video=youtube;KmY_MBP4KmE]http://www.youtube.com/watch?v=KmY_MBP4KmE[/video]
 

DeletedUser

Guest
Pozz za ekipe sa Hr10 :p
[video=youtube;KmY_MBP4KmE]http://www.youtube.com/watch?v=KmY_MBP4KmE[/video]

pa gdje si lave neobično bez tebe.
Koja je tvoja prognoza u svemu ovome

evo jos jedan
12.ZoHari Is Coming! (537|490) K45 6,889 xyzz007 [ZoHari] Sanda [ROYAL]
 
Last edited by a moderator:

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Navratim povremeno da vidim sta se zbiva :D

A sto me nije bilo.. hmmmmmm :D hahaha
d9be7db300c046b5bf75232.png
 

DeletedUser

Guest
Kad lopov vice na sav glas - drzite lopova

Jos jednom ponavljam po ko zna koji put, umjesto da kokodaces po forumu non stop idi na prijavu i prijavi me za tu tvoju prljavu igru ako tako tvrdis, eto mi tebe jesmo pa si kaznjen, da bi potom presao na drugi nalog koji je resetovan u kratkom roku..

Inace za cast adminima koji dopustaju ovo konstantno prozivanje bez dokaza, ali iskreno i briga me - ko gubi i ima pravo da se ljuti uvjek bilo i bice pa slobodno ozezi dok mozes ;)

Postavljao sam ja ovdje na forum jasne dokaze. Noblate igrace iz znj plemena bez ikakvog kretanja OD i kod vas i kod njega.
Svi vas vole i daju vam sela gratis. Ili po Krampovoj tvrdnji, boje vas se pa bjeze iz sela sa vojskom kad krenu plemici!
Odvala godine!

Bilo je ovdje i vasih igraca koji su se zalili da ste ih prevarili, bilo je ovdje i ingame poruka koje ste presutili, bilo je ovdje i tvrdnje kako su vam admini rekli kako RB vara, pa sutite, tog tiketa nigdje! Smijesni ste.
 

DeletedUser

Guest
Ako nam neko da selo to odmah znaci da smo multiji? zakopaj se
Koji se to moj bivsi igrac zalio da je prevaren? Mislis na noblomena sto je resetovan zbog neposlusnosti? zakopaj se
Te ingame poruke i tikete od admina si sanjao vjerovatno zato sto si davno zakopan na hr10 :D
 
Status
Not open for further replies.
Top