Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ja se također ponosim tim istim RBovim igračima, oni su tok hr10, oni su taj smjer hr10, zar to nije lijepo ? :love:

Samo, sad ex.RB drži ROYAL na nogama, zar za vas to nije sramotno :D

:pivo:

#kabash: ne rokate vi mene nigdje, a to što plaćeš za našim skype-om, to se obrati svojima a ne meni. :)
 

DeletedUser

Guest
Meni su vala smjesna oba,,,nebi bilo interesantno da nema tih "podbadalica" :)
 

DeletedUser

Guest
meni su sasvim dovoljno smjesni vasi komentari pogotovo od asterixa, iako nekad prelaze granicu pristojnosti
 

DeletedUser

Guest
caoo gospodine pristojni , nisam vas primjetio ...em si kulturan , em si covjek od rijeci , pa si obmanjivac , pa ti nije vise nista nije smjesno ...jos malo pa ces puknuti
 

DeletedUser

Guest
nista veci od tebe :andjeo:

ali nisam jadan kao ti da prijavljujem postove kad mi ne odgovara nesto .. sve u svemu jadno da jadnije nemoze biti ...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
da kojim cudom od tebe gubim svijet ko zna mozda bi i ja vrijedjao ;)

imas ti sine jos do osvajanja svijeta , a gubio ili ne gubio sam si pokazao svoje lice , pa te drugi i nemaju potrebe vrijedati ..ti si to sam uradio ..i uzivaj dok mozes
 

DeletedUser

Guest
pravi mi kaze :hahaha:, nisam ja sa osvetom dosao na ovaj svijet nego ti ...i jesi siguran da ces uzeti ono sto mislis :festa:
 

DeletedUser

Guest
pravi mi kaze :hahaha:, nisam ja sa osvetom dosao na ovaj svijet nego ti ...i jesi siguran da ces uzeti ono sto mislis :festa:

bar nisam vrijedjao one zbog kojih sam dosao.

naravno da sam siguran, cim vi toliko kukate na forumu sve je jasno ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top