M!LF, MiLF vs TCO

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
softi, ne zelis da ja stavim kako sam noblao unpredictable vjeruj mi :)
 

DeletedUser

Guest
softi, ne zelis da ja stavim kako sam noblao unpredictable vjeruj mi :)

ma slobodno zašto da ne situacija svakakvih ima :pivo:

kao npr.

pustio sam vaše nuke da prodju, spustio odanost selu i dozvolio da me igrač iz MH nobla deffom (samo nije računao da će noblati sa prvim selom :D) i još ubacim izmedju 3 i 4 noble svog deffa da mu ubijem što više vojske koja ide uz zadnju noblu i lagano zatim prenoblam selo

a znao sam da sa deffom nobla jer sam ga izvidio pre toga ;)

najbolji prolaz i jeste onaj kojem se protivnik ne nada
 

DeletedUser

Guest
1044803_4332553371323_825496773_n.jpg

Nisam vjerovao da cu plemicima koji su poslani sa telefona u 20 sekundi razmaka noblati selo.
 

blacknight

Member
Reaction score
0
View attachment 237

Nisam vjerovao da cu plemicima koji su poslani sa telefona u 20 sekundi razmaka noblati selo.

pa ja nisam vjerovao da sam otisao spavati nakon nekoliko noci neprospavanih...
to sto je vas cetvero...na accu..i jos ste kilavi da kilaviji nemozete biti...nisam ja kriv...
jadan mucio si se sinoc uklopiti plemice,cak si i pratnju povecao...i OPET nisi uspio...

mukiceeeee....

samo za tvoj INFO...tako sam uzeo xy sela...stoga..i to po danu...dok branitelj vidi..;)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Nema nas toliko na acc. Ima nekih koji udju jednom u 3 dana, ne mozes ni smatrat da su na acc.
Uf koliko sam se namucio da posaljem plemice, da samo znas.

A to sto si uzeo xy sela tako, samo govori o kvaliteti branitelja.
 

DeletedUser

Guest
Igrao sam s tbm hr5, tamo je bilo igraca kojima si ovako mogao noblati selo, ovdje msm da nikom na frontu makar ne bi tako mogao uzet :D

Ma ima nas bruku, ocekivali smo da ce biti neke akcije, a nas jos niko nije ni napao kako treba :(
 

blacknight

Member
Reaction score
0
pa ima i tu..haha
ima ih i na hr9..bilo ih je i na ba...ma ima ih di oces...
a i tebi se moze tako noblati selo...pa i da si tu...:D
 

DeletedUser

Guest
evo jedan vic:

Pita djeda mraz plemenaša,šta hoćeš za novu godinu,a on odgovara:da joker1 pošalje train na mene :D
hehehehh :D
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top