Top 20 Plemena

Status
Not open for further replies.

NIIV

Member
Reaction score
1
Kolko si siguran u to da TCO nema "špiju" u plemenu....ili bar nekoga ko ono tu i tamo koju malo više kaže.... :D
 

DeletedUser

Guest
jako sam siguran :)
nego ako su "oni" nasi neprijatelji zasto se onda bore za nas? :O kako je moguce da se neprijatelji bore na istoj strani, protiv istih? znaci oni se bore sa svojima a mi sa vama? ili nisam shvatio bas poantu ovog tvog posta ;)
 

DeletedUser

Guest
znam da je tesko argumentirat kad se jedan dio skriva, pa si preso na mene osobno i sugestiju "Daj i meni toga" da se drogiram... al budes jednom nadoso :) mozda
 

DeletedUser

Guest
jako sam siguran :)
nego ako su "oni" nasi neprijatelji zasto se onda bore za nas? :O kako je moguce da se neprijatelji bore na istoj strani, protiv istih? znaci oni se bore sa svojima a mi sa vama? ili nisam shvatio bas poantu ovog tvog posta ;)

A jesi ga izmješao.. to treba hladne glave razmišljat što si htio reć :confused:
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
Ae ja sam ovde neutralan samo rpatim forum i mislim da je smjesno ovo prozivanje TCO-a ljudi igraju svoju igru od pocetka u ratu su normalno ako vide da je neravnopravno da ce potraziti pomoc :D, to bi uradio svako normalan ;)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ae ja sam ovde neutralan samo rpatim forum i mislim da je smjesno ovo prozivanje TCO-a ljudi igraju svoju igru od pocetka u ratu su normalno ako vide da je neravnopravno da ce potraziti pomoc :D, to bi uradio svako normalan ;)

Da li bi ti sad regrutovo nekog iz ROYAL-a ?
 

DeletedUser

Guest
tamo je samo royal-wanted nema 4plemena ko vamo, tako da nemozes usporedjivat kruske i datulje :)
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Toliko ste časni da regrutujete neprijatelje :ludilo:
u svakom slučaju časnije nego što nam je kao saveznik radio milf,samo osnovno da ne duljim
1. sklopili savez i odma bez dogovora pokupili 2-3 bodovno najjača igrača
2. ušli u rat kao saveznici a tu na forumu milf kao ne ratuje
3. tražili "da nas spasite" da vam damo (što i jesmo) nekoliko sela na frontu...ni vojnika iz njih poslali niste u pomoć tj.napadati na K44 osim oko centra jer su vam tu TCO bili (i ostali) ozbiljna prijetnja
4. još ste nam pokušali prijeteći nukama izbiti neka sela "da se možete boriti" na sjeveru k44 25 h od fronta
5. dok nisam prvi put prekinuo savez sa vama (da ja sam bio jedan od onih koji su olučivali tj,ja sam napravio anketu u kojoj je bilo pitanje dali prekinuti "savez" sa vama većina se izjasnila sa da, nitko sa ne i nekoliko igrača kako većina odluči) i izbrisao sve zajedničke forume non-stop ste nas pljucali po forumu i popovali kako ste nam uslugu učinili i da nas spasite sklopili savez i zaratili sa TCO ..!!??? a iako ste pristupili ona bahata mačka negirala da je u ratu i kasnije milf svoj posebni ratni forum napravio...


toliko o časti, a to što ste nepismeni nisam vam ja kriv, mi smo ponudili mir tj. priznali da smo u ratu pobijeđeni,a detalje znamo mi koji smo se dogovarali i to je naša stvar
dakle sad više nismo u ratu već u napu a dali će tu biti nešto promijenjeno to ćemo mi odlučiti , ali evo ova 2 dana se desilo par napada poslanih prije sklapanja mira ali ni jedan incident niti svađa oko nekog sela ni naslutiti se nije dala...dok smo sa milfom kao saveznicima svaki dan imali prepirke...
a ono što rekoh da ste nepismeni je to što vam kao nije jasno kako to da vas napadamo i mi i TCO, a savez smo i po drugi put prekinuli i kao što već rekoh sklopili nap (koji oni za razliku od milfovaca poštuju) i eto nešto oni nešto mi i vratili većinu sela koja smo vam dali i one barbare koje ste kupili 15-20 h od fronta ...ali da se ne ponavljam

mi smo odavno otpisani, ali milf niti časti niti bitke ni vidio nije, tj evo sad viđa sve manje sela iz sata u sat :zid:

zato ex. i ovi još što na škrge dišete milfovci pokrite se mokrom krpom po glavi i ne spominjite poštenje
jer ja se sićam one narodne još iz juge (citiram ne psujem,plava nemoj me banovati :love: )
"vojska o skraćenju,k**ve o poštenju"
poštenje ste pokazali :kisa:,a eto već ste se i poprilično skratili po raznim kriterijima :lool:
sad pivajte onu od graše,godinu po godinu (samo kod vas su sati u pitanju) sve nas manje ima tu :glazba:

živili vi meni pravi i pošteni saveznici,baš me zanima koliko će taj milf još potrajati :confused:

ako vam pofali sela pitajte,daćemo vam ponovo :kokice::pivo:
počima biti zanimljivo:lool:
 

DeletedUser

Guest
Najsmjesnije je sto se odjednom na forumu pojavljuju neki novi nickovi... koji su naravno bili u misijoj rupi
 

Pire

Member
Reaction score
2
Najsmjesnije je sto se odjednom na forumu pojavljuju neki novi nickovi... koji su naravno bili u misijoj rupi

Neko hoce da bude ˝aBnoniman˝ :festa: Reko sam ja da je MH jaci od Milfa al me niko ne slusa...sefovi otisli ostala saka ljudi koji ce vjerovatno na noblanje. TCO 30 clanova, RWP 60....osima ako ne bude akademija RWP-b..c il tako nesto :predaja:...ma samo nek se igra...ko sta gdje nebitno.

Trawka, zovi rodice...muhec sipaj gorivo idemo do Dzeja.
 

bloody knight

Member
Reaction score
0
e neka je i ovaj forum malo ozivio
mada vam je rasprava bezveze :D kao da je ovo prvi put da sse vrse neke regrutacije da bi se za*ebo protivnik, igrajte se, rokajte se, i ne izvlacite se na neke gluposti :zid:
ovo ti je kao sah moras unaprijed znat dva il tri poteza koja ces odigrat, da bi osato u igri...
A sta ste vi mislili da ce rwp do kraja svijeta se vuci sa strane.... morali su na jednu stranu preci, da su presli na stranu tco bila bi nepravedna borba ovako je ipak malo realnije.....
 
Status
Not open for further replies.
Top