Intervju sa igračem q ball, svijet 12.

bakho

Active Member
Reaction score
12
Andy, hvala! :)

Terezija : Ma jok bo, igrali se zmurke. Trawka zmurio, mi se krili. Pa ga onda frenky zamjeni i sve tako.
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Bratac za ovoliko hvaljenje moracu te pustiti koju remija da pobjedis :*
Super intervju,cestitke na odabiru sagovornika :festa:
Vesnica standardno super :*
 

Meho125

Member
Reaction score
5
Andy, hvala! :)

Terezija : Ma jok bo, igrali se zmurke. Trawka zmurio, mi se krili. Pa ga onda frenky zamjeni i sve tako.

Ma Trawku mi ne spominji, a i sjecam se onih vasih akcija, prevrnute 4 kante i porusene dvije psece kucice .

Hej, salim se malo, Mico, i hvala sto si me spomenuo, vezano za acc q ball. Nisam ja tu puno igrala, ali ipak, cast mi je da je moje ime vezano, barem malo, uz sve ovo :eek:ok:
 
Last edited:

bakho

Active Member
Reaction score
12
Davide braca , hvala puno :p
A priznaj da sam neko vece bio blizu pobjedi :p
 

*lucifer*

Member
Reaction score
0
Mico dok nisam igrao sa tobom "mrzio" sam te takoreci :)

Inace prvi interviju koji je bio opusten :)

Svaka cast :)
 

snowball

Member
Reaction score
0
Drugi put da je intervju s igracem zaspaman nekim bezvezarijama. Radi li iko ista ovdje?

Mićo :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Ma daj pa niste normalni....Čovjek dao intervju,a vi se tu prepucavate oko neki 16-tih stvari....Mislim stvarno.....:zid:

Gori ste od mene :andjeo:

Mico legenda interviju ekstra mico ko cojk ekstra sve pohvale eto :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Drago mi je da se javljate sa prijedlozima za iduće intervjue, slobodno i dalje predlažite sve koje bi željeli čitati i po vašem mišljenju zaslužuju predstavljanje široj javnosti.
 

DeletedUser

Guest
...intervju odlicno odradjen, ...samo, jel ovo isti onaj igrac koji se na forumu hr12 predstavlja u sasvim drugacijem svijetlu; pokazuje izrazitu nekulturu, i nadasve vrijeđa ostale sugovornike na forumu, ...samim tim umanjuje trud onih koji su ga ovdje prikazivali kao odlicnog igraca !??, te vrlo pristojnog sudionika foruma ....


lp.
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
e scapa,nisam ni mislio da neces nastaviti u svom stilu,radi se o igracu koji je izrazito kulturan prije svega,dobar igrac i dobar vodja..samo radi se o igracu koji ne moze da trpi vase svakodnevne provokacije..ko bi mogao,uostalom..razloge tih provokacija ne zna ni on sam,razlog je vjerovatno sto u igri ne mozete da pokazete nikakvu nadmoc,niti bilo sta slicno..(p)ostani mi zdrav u glavi :pivo:
 

DeletedUser

Guest
e scapa,nisam ni mislio da neces nastaviti u svom stilu,radi se o igracu koji je izrazito kulturan prije svega,dobar igrac i dobar vodja..samo radi se o igracu koji ne moze da trpi vase svakodnevne provokacije..ko bi mogao,uostalom..razloge tih provokacija ne zna ni on sam,razlog je vjerovatno sto u igri ne mozete da pokazete nikakvu nadmoc,niti bilo sta slicno..(p)ostani mi zdrav u glavi :pivo:


...sve se ovo vidi iz prilozenoga i prikazanoga do sad :hahaha::hahaha::hahaha:


P.S. ...neznam zasto odgovaras scapi a citiras mene :zid:
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
znao sam da ces mi se naljutiti..svaki put je tako kad komuniciramo,tvoj glavni nik je scapa,a i lakse mi je da te zovem scapa nego Lepa sela lepo gore,mnogo lakse..:ludilo:
pa vidi kad nekog nazivas ovcom,moras ocekivati da ce ti vratiti udarac,a mozda i dodati jos koji..

ajd da ne spamamo temu..imamo 12,nastavi tamo
 
Top