Korisni linkovi

Arma007

Member
Reaction score
4
Uspio sam vratiti podatke sa stranice i sve skripte njom, uzimajuci u obzir da ima jos posla ipak je ovo mali korak haha
Al cilj mi je da se skrati link i sprijece problemi sa stranicom. Od sada pa do daljnjeg mozete stranicu posjetiti na ovom linku

http://twskripte.co.nf/

Svaku skriptu koju pronadete da ne radi proslijedite mi na skype. Hvala.

Mada ako postanem SCRIPT MODERATOR biti ce sve ijedna skripta pregledana.
 

DeletedUser

Guest
Neznam u čemu je problem da čovjek ne postane moderator i da svima nama olakša sa scriptama.Jel iskreno ovo je katastrofa i 80 posto scripti više ne radi(poslje svake nadogradnje ili netko to namjerno sredi da ne rade),ali vjerujte da igrači gube volje za igrom pogotovo kada se ima više sela i i umjesto da što više igrača pridobijemo da što se duze zadrzavaju na serverima sa ovime(bez scripti) im još samo više pomazemo u odluci da napuste server.Eto i moj prijedlog je da Arma postane modelator kada se bavi sa scriptama i uredjuje ih,a još uz to i ima volju tako da i nama igračima se još pomogne da nam lakše igrati.

Hvala unaprijed i nadam se na pozitivnom riješenju na sreću svih nas koji igramo hr servere.
 

DeletedUser

Guest
Arma odlican momak zna skripte odlicno raditi.Imas moju podrsku .
 

DeletedUser

Guest
Arma i kada nije igrao plemena,pomagao je nama igracima ko god mu se je na skype javio. Ja sam ga upoznala na ba11 serveru javila sam mu se na skype, jer nije radila prijasnja skripta za tagiranje napade a trebala nam na hr-8 odma mi je dao novu. Ako neka skripta sa njegove stranice ne bude radila javite mu se slobodno na skype.
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Mislim da je najposteniji da otvorite anketu i da clanovi glasaju za i protiv.

Siguran sam u to da ce svi do jednog glasati "za!" . Koliko je puta samo nekom od nas pomogao ? I sada samo trazi vise opcija da nam izadje u susret :)
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Uvijek cijenimo aktivnost i trud igrača, hvala i ovim putem armi sto se brine za taj dio. Nazalost, imamo ogranicenja vezano uz moderatore i velicinu tima, te je za sad tim popunjen sto se mene tice - novi moderator nam ne treba do daljnjeg.

Svakome tko zeli pomoci i biti koristan clan zajednice mislim da nije bitno ni da stoji ispod nicka "moderator", moze se puno i bez toga, a kasnije tko zna kakve se opcije mogu otvoriti - prema potrebi i mogucnostima.
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Uvijek cijenimo aktivnost i trud igrača, hvala i ovim putem armi sto se brine za taj dio. Nazalost, imamo ogranicenja vezano uz moderatore i velicinu tima, te je za sad tim popunjen sto se mene tice - novi moderator nam ne treba do daljnjeg.

Svakome tko zeli pomoci i biti koristan clan zajednice mislim da nije bitno ni da stoji ispod nicka "moderator", moze se puno i bez toga, a kasnije tko zna kakve se opcije mogu otvoriti - prema potrebi i mogucnostima.

Upravo sada pročitah komentaru. Prvo hvala na odgovoru. Na drugim mjestima čak odgovora nisam ni dobio. Nastaviti ću da i dalje pomazem, ali isto tako uz neka ograničenja jer nemam ono šta mi je potrebno da testiram neke stvari da ne navodimo ovdje. Hvala jos jednom na odgovoru i prijatno..

Arma
 

DeletedUser

Guest
90 % skripti koje imam su od Arme ... svaka cast za momka ..... pozitivan primjer ;)
 

isabella

Member
Reaction score
21
E zapelo je, starije skripte ne rade, ako netko ima novijih neka postavi ovdje.
Npr, BT, Frizze itd.........
 
Top