Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Imam priznanje sa skajpa da je dual sa Kapitena prosledjivao informacije vama... Naravno, nema ljutnje, samo sto je zavrsio pricu sa nama jer u vrijeme vase "akcije" popadala su opravo njegova sela koja su ocigledno bila unaprijed dogovorena za predaju, zato se ni sit nije dostavljao kada je trebao da se dostavi, zato nismo ni defali njegova sela vec isli na sjecu plemica, zato nije ni javljao da idu plemici od Laneta... :ludilo: Onda ga izbacujem u 2h nakon ponoci, i ujutru mu je trebalo cijelih 5 minuta da se proseta od 13 do DL a da ga Lane sita i jos mu pokupi sela! :kokice:

Isto tako, to sto 3 plemena sa tvoje 3 akademije napadaju nas, sto je kompletna vasa "diplomatija" zasniva na ratu protiv nas, pa kud vece priznanje od toga! Bitni smo!! Plasite se!! I hvala vam!! :D U zadnju akciju niste smjeli da idete sami, potreban vam je DL bio zbog pozicije plemica, trose se nuke iz pozadine od nekih jadnika iz 30 kojima ce trebati 2 mjeseca da ih obnove (ako ih prije toga ne noblate, :p )

Noblanje, kapitenovih, petkovih i ne znam ni ja cijih sela... cirkus! :hahaha:

I sta ce da se desi kada konacno iznoblate sva sela od spijuna, od mrcenika koje ste uzeli u pleme koliko da ih iskoristite da vam dignu sela a da ih potom izbacite pod parolom neaktivnosti... Dakle, porediti RWP i ovo sto vi radite, pa to nema veze s mozgom jer RWP nije igrao ni priblizno prljavo ovome, stavise, uopste nije ni igrao prljavo... (valjda smo to konacno apsolvirali)

p.s. I necemo vam vratiti ni slicnom mjerom sa hr11, ostajemo da se bijemo, ne bjezimo na drugi svijet i slicne stvari... :p
Ako se kojim slucajem i desi da uzmete svijet, borili smo se koliko smo mogli i dali maksimum koji smo mogli (nismo pobjegli), a ako se desi da ne uzmete svijet, bolje da batalite sa ovom igrom... Ipak ste dosli ovdje da ga uzmete, sluzili se farmanjem multija na samom startu, ubacivali u pleme koga ste stigli pa ga noblali, uzimali sitove i praznili sela igracima da bi imali sela za dz, i da ne nabrajam, potrudili ste se da zajebete koga god ste stigli! Svaka cast na trudu!! :pivo:

Nemaš ti jarane pojma o čem ti pričaš..to si ti vjerovatno sanjao.. negdje nekada nešto čuo..ono po sjećanju..naleti :)
 

DeletedUser

Guest
Nema ih na externom izgleda navala u pleme :hahaha: hajmo sad svi u vrstu dvoje po troje da brze predjemo kod njih :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
šta je u pitanju ne ponavlja mi se ista priča rekao si da nisam tvoj nivo i razguli haha

ono kad skontaš da si pravi igrač i da je to to da si vrh i šta ti ja znam zovi slobodno da se oprobaš ulažem na sebe 500pb a ti na sebe uloži 200 bit će dovoljno sve ostalo tipa prozivanje po forumu shvatit ću kao ne umiješ da se ispucaš u igri pa si došao na forum

imao sam u društvu par takvih likova dok sam ono još bio dječkić odu tamo zakuvaju sa nekim klincima pa trče ekipi aj me branite pliz ovi hoće da me tuku i sl. bili su jaki samo na jeziku ostalo kad je frka kuda koji mili moji

sve upućeno deboxu
 

DeletedUser

Guest
Djecija sprdnja :) zvao sam staru ekipu da se pridruzi a to sto vi oko svega nadjete nesto da se zezate pokazuje koliko vi ustvari imate vremena u zivotu tj koliko NEMATE ZIVOTA :) inace slabo ikad komentarisem po forumu ali morao sam.. Puno pozdrava
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
šta je u pitanju ne ponavlja mi se ista priča rekao si da nisam tvoj nivo i razguli haha

ono kad skontaš da si pravi igrač i da je to to da si vrh i šta ti ja znam zovi slobodno da se oprobaš ulažem na sebe 500pb a ti na sebe uloži 200 bit će dovoljno sve ostalo tipa prozivanje po forumu shvatit ću kao ne umiješ da se ispucaš u igri pa si došao na forum

imao sam u društvu par takvih likova dok sam ono još bio dječkić odu tamo zakuvaju sa nekim klincima pa trče ekipi aj me branite pliz ovi hoće da me tuku i sl. bili su jaki samo na jeziku ostalo kad je frka kuda koji mili moji

sve upućeno deboxu

Ih što nisi meni :boks:
 
Status
Not open for further replies.
Top