Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Chuk
A jes mi sladak c.c.c cuj mi izdajice koji smo bili sa vama od pocetka i udarali gdje nam kazete da bi vi kasnije primili neprijatelje i onda nama poceli pametovat pa da sam zelio igrat s takvim ckapi igro bi zavrsio bi server i osvojio ga al ja ne podnosim takve igrace klasicne ckapi :p

Pozdravio vas karantin :D

:hmm: Vidimo se na trinesci
 

DeletedUser

Guest
Soft cuj ti bi i iq radio bas nisi vise tako siguran u sebe :lool:


ha hahaha (onajsmajlištosecjepaodsmjeha) svaki tvoj post sve više i više dokazuje o tebi i da znaš jako mi je drago što ustvari nisam tvoj nivo

sad se vrati opet i ponovo pročitaj šta sam ja napiso pa vidi šta si ti meni odgovorio
 

DeletedUser

Guest
pajke

može kad krenete negdje igrat vičite samo ako budem imao vremena
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Eto vam ga sad, AT je doš'o da vam bančiće podijeli.

Ovom deboxu prvo, onda ovom softu, onda ovom čak basu, onda ovom nurki, onda ovom vanjuhi, ovom zamlati trajni, saleta ne diraj, pajketu trajni i ako koga u prolazu sretneš, ne diraj :D

:ludilo:
 

salepg

Member
Reaction score
9
Eto vam ga sad, AT je doš'o da vam bančiće podijeli.

Ovom deboxu prvo, onda ovom softu, onda ovom čak basu, onda ovom nurki, onda ovom vanjuhi, ovom zamlati trajni, saleta ne diraj, pajketu trajni i ako koga u prolazu sretneš, ne diraj :D

:ludilo:

Hvala, srce si! :eek:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Pa i niste tako losi, sve u svemu, ocekivao sam vise podbadanja ispod pojasa. Izbjegavajte komentiranje i repliciranja na temelju inteligencije to nevodi nikud.

p.s Travka i svi ostali koji su dobili poene za spam unazad par mjeseci
;)

images


osim u spam temama da nebi bilo zabune
 
Last edited:

tri musketara

Member
Reaction score
0
Village Points Old owner New owner Date/Time
00_019 (555|484) K45 2,499 sibi [DL] MEDENI KOLACI [*30*] 2013-10-19 23:36:01
Hmm, gledam a ne verujem onome što vidim. Pokušavam da si objasnim savezništvo na ovaj način. :andjeo:
 
Last edited:

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Village Points Old owner New owner Date/Time
00_019 (555|484) K45 2,499 sibi [DL] MEDENI KOLACI [*30*] 2013-10-19 23:36:01
Hmm, gledam a ne verujem onome što vidim. Pokušavam da si objasnim savezništvo na ovaj način. :andjeo:

Tvoj problem je sto nam se previse divis, brines se previse o nama, brini svoju brigu imate ih i previse... :D
 

DeletedUser

Guest
Village Points Old owner New owner Date/Time
00_019 (555|484) K45 2,499 sibi [DL] MEDENI KOLACI [*30*] 2013-10-19 23:36:01
Hmm, gledam a ne verujem onome što vidim. Pokušavam da si objasnim savezništvo na ovaj način. :andjeo:

Posto je AT reko ne smijem dirat vasu inteligenciju onda cu sam rec covjek mi uradio uslugu noblo igraca dok moji plemici ne stignu :p

Softic jes dobio kaznene ako nisi ja napustam forum :hahaha:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Tvoj problem je sto nam se previse divis, brines se previse o nama, brini svoju brigu imate ih i previse... :D

To care! Neka si mu rek'o!!! Njih tri a ti sam...

A ovo boldano, po stoti put, premalo vas je!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Softic jes dobio kaznene ako nisi ja napustam forum :hahaha:

naravno da nisam dobio ja ne vrjedjam nikog samo iznosim činjenice tvoju psihu nisam dirao dok me nisi prozvao

nemam sa tobom više šta komentarisati napisao sam ti već ako si neki igrač dostojan komentara izadji na livadu i zaradi 500pb sve ostalo će biti suvišno izaberi svjet i registrujemo se jedan pored drugog i oprobaj se

ne odgovaram ti više na komentare tipa 9 godina i to aj vozdrica
 

tri musketara

Member
Reaction score
0
Tvoj problem je sto nam se previse divis, brines se previse o nama, brini svoju brigu imate ih i previse... :D
Ma ja ti nisam od onih koji se nekom dive već od onih koji se baziraju na ono što rade. Ovo je standardno da pratim dešavanja na svetu ko, kome i zašto. Iz ovog sam video da ste vi njima ali ne znam zašto. Ali si u pravu nije to moj problem već DL-ov. A kako stvari stoje imaće ih sve više iz dana u dan. Jer meni je jasno da i vi nešto morate noblati.:kokice:
 

tri musketara

Member
Reaction score
0
Posto je AT reko ne smijem dirat vasu inteligenciju onda cu sam rec covjek mi uradio uslugu noblo igraca dok moji plemici ne stignu :p

Softic jes dobio kaznene ako nisi ja napustam forum :hahaha:

Hmm, takav igrač a treba mu pomoć da nobla igrača sa jednim čitavim selom i to na drugom kraju sveta. Šta nisi imao ništa bliže noblati ili možda savezništvo ima svoju cenu? Po onome ne diramo vas a vi nama s vremena na vreme po neko selo na konto našeg saveza? Možda grešim ali svet ide dalje pa budemo videli razvoj "savezništva".:woot:
 
Status
Not open for further replies.
Top