Recent content by AT ANIMAL

  1. AT ANIMAL

    hr23-rasplet

    Zanemarit ću sve uvrede do ovog trenutka, ali dalje vise ne. Ja znam da su svi vrući poslije kazni InGame, pa onda se nacrtate kod mene na forumu. Ukratko par stvari. Ništa ne postižete vrijeđanjem administracije. Pravila su takva kakva jesu, kako se ona primjenjuju, e to je isključivo između...
  2. AT ANIMAL

    Spam

    Smayke, NEXUS, srebrenik995 tri dana... cuca ba - dva dana pjana - elegantno si izbrisao post, pa se jos mislim...
  3. AT ANIMAL

    Spam

    Radim mjesta u koloni za banirane, ne uzbuđujte se :(
  4. AT ANIMAL

    Spam

    Pomilovan...
  5. AT ANIMAL

    Spam

    Čestitam Božić svima koji slave i vesele blagdane od srca. Također moram napomenuti da ovo nije vjerski forum. O svemu se moze raspravljati, ali opcenito teme o vjerama , o Bogu itd. su teme bez kraja. Svatko vjeruje u sto zeli i vjerovati je ljudski. Ono najvaznije kod svake vjere je da cinite...
  6. AT ANIMAL

    Osmicevic Dino <3

    Tema je izgubila smisao i svodi se polako na vrijeđanja i obracune koji nisu u skladu sa pravilima. Dopustio sam daleko vise nego inace u cilju da normalno raspravljate. Ukoliko idalje zelite raspravljati o vasim odnosima to mozete prenjeti na spam temu. Ukoliko bilo tko nastavi sa vrijeđanjem...
  7. AT ANIMAL

    Osmicevic Dino <3

    Dino, prvo u svoje ime ti zelim sve najbolje u zivotu, iako sumljam da je ovo definitivan kraj igre za tebe. Također primjetio sam da si poprilicno popravio ponasanje na forumu stoga molim da tako i ostane, zanemarit cu neke uvrede koje su bile na ovoj temi cisto radi tvog oprostaja, a i kad se...
  8. AT ANIMAL

    Sramota za vuleta sramota za cice mace

    Prozvana strana je odgovorila, time ova tema vise ni nema smisla.. Ukoliko treba nastaviti prepucavanje mozete nastaviti na spam temi. Tema zatvorena
  9. AT ANIMAL

    -SB- oprostaj

    Omg, ahahahha... Uvažavam. Tema lock
  10. AT ANIMAL

    -SB- oprostaj

    Tako stupidan razlog moze pasti napamet samo restartanim od mog plemena, a porazenim od SB-a. Eto dobio/la si svoje. ;) Istina.
  11. AT ANIMAL

    -SB- oprostaj

    Postoji li mogucnost da se predomislis pa SB zaigra svijet 23 ? Cisto informativno me zanima...
  12. AT ANIMAL

    Spam

    Forum ban i odmor... Nemam bas volju se osvrtat na banove admina ingame, ali ovo nije prvi put da cujem banove radi poruka pa se meni pise na pp. Dakle ukratko, admin dobije prijavu i sustav registrira određene neprimjerene rijeci i to zatim podljeze kaznama od 12h, 24h, sa napadanjem itd...
  13. AT ANIMAL

    Prosjaci i sinovi

    Nema problema SAMO TI JEDINI ! lock.
  14. AT ANIMAL

    Spam

    Smajke slazem se, ahahahaha ubilo me sunce na povratku sa posla, pa postao popustljiv. ;)
  15. AT ANIMAL

    Spam

    2. Freya Koliko vidim ponovo danas oponasanje administracije. Odnosno koristenje mod boje. Boja Moda jest plava, Supermoda zelena, Admina Crvena. Također vidio sam napisano u kojemu pises da imas dopustenje da baniras od admina. Vec sam te jednom opomeno, zatim banirao, a danas te admin...
Top