Recent content by Atlantis

  1. Atlantis

    Zatvaranje svijeta 1

    Eto ga... Jedan dio mog života završen danas službeno otkako je zatvoren svijet...Hvala svima s kojima sam igrao na lijepom iskustvu na puno novih prijateljstava i nadam se da ću se s nekima čuti i nakon ovoga, neobično mi je vidjeti da nemam više opcije za ulazak na svijet 1 nakon svih ovih...
  2. Atlantis

    Top 25 igrača

    Sad kad sam ispo iz 25 napravis ovo, pihhh
  3. Atlantis

    Dream Team -hr30

    Ostalih 10 mjesta Atlantis
  4. Atlantis

    top 20 igraca

    A u kojim sam ja to zbivanjima bio da si ti mene ocijenio kao osobu? Legendo moja ti misliš da si mene pročitao, ali vjeruj mi nisi...Prije mislim da se nisam složio sa svakim tvojim mišljenjem pa sam odmah "nepodoban"...Nije tema za ovo, uostalom kad bolje razmislim, ne zanima mene mišljenje...
  5. Atlantis

    top 20 igraca

    Eto ga opet Dino...Zar nisi rekao da nećeš više komentirati moje komentare? Ovo je moje OBJEKTIVNO mišljenje, ne želim ja sa svima biti dobar, ne znam čemu bi ja recimo srao po nekome ako ga ne znam tipa...Kralj Nedo, ako me sjećanje služi bio je uvijek jak igrač i tjt. nema tu puno osjećaja...
  6. Atlantis

    top 20 igraca

    1 Apocalypse H~K 18.728 9 2081-sudeci po farmanju i porazenima odlican za sada, ako je Adin onda opravdano, ne znam kad je on bio loš. 2 Shalom FAME 16.522 8 2065-Najjaci po farmanju, brojcano u svakom smislu...Po porazenima isto jak, odlican 3 Ludi petak H~K-2 16.108 6 2685-Ako je benjo na...
  7. Atlantis

    top 20 igraca

    A i to što kažeš..
  8. Atlantis

    top 20 igraca

    Kazes Tiroler Alpen puno boba a lik ofarmo 5.3k ressa jucer, a Ludi petak 311 najvise otkad je svijet poceo al on je sila, nisam ni ja bolji glede ofarmanih ressa, samo kazem sto je hhh
  9. Atlantis

    Spam 1.0.1 beta

    Neće čovjek vise čitati što napišem pa zar me toliko mrziš Dino hahhaha, a ja ništa napravio nisam hhhhh...A i živo mi se je** malo se dođem nasmijati tu kako ljudi ozbiljno igricu shvaćaju...
  10. Atlantis

    Spam 1.0.1 beta

    Obrazloži svoj komentar usmjeren meni...Ja tebe navodno mrzim a uvlacio sam ti se u supak na 27-ici? Ni prvo ni drugo nije istina, ali ako imaš neke "dokaze" volio bi ih vidjeti...
  11. Atlantis

    Spam 1.0.1 beta

    Ma sad puca na sve strane kad je očito neki očajan, možda životni problemi...
  12. Atlantis

    Spam 1.0.1 beta

    Hhahahahahahahhahahhahah ja se tebi u guzicu uvlačio??? Po čemu i otkad ja tebe mrzim hahahah, čim se nisam složio sa svakim tvojim komentarom odma mrzim jel? Ego si malo smanji jer vidim malo malo Ja ovakav Ja onakav, Moja ekipa, Ja mogu ovo, Ja mogu ono, u redu je, ako nekog želiš...
  13. Atlantis

    Spam 1.0.1 beta

    Teške riječi su pale.
  14. Atlantis

    SPAM

    Ajde mir malo, tko gubi ima se pravo ljutiti, normalno da će se izmišljat neke stvari samo da se dokaže da nisu oni izgubili jer je to očito nemoguće sudeći po njihovim egoima...Bilo špija tamo, bilo špija tu, bilo prijelaza tamo bilo prijelaza tu, aktivnost i volja presudili i bok. Niste...
  15. Atlantis

    SPAM

    Pozdravi brata! :D
Top