Recent content by Belay-BoY

  1. Belay-BoY

    Spam

    Dobro vece dame, i gospodo. Kako ste mi veceras? Wicked gdje si mi ti, dugo se nismo culi. Plava jesi ziva na ovom forumu? :)
  2. Belay-BoY

    Spamm

    Najljepse je vidjet igrace kako napustaju pleme, kad dobiju 1-2 napada.... Sta reci na takve igrace Sta reci na takve snobove? :)
  3. Belay-BoY

    Spamm

    S'tobom se vec slazem...
  4. Belay-BoY

    Spamm

    Ja pobjegnem na skype pa tamo komentarisem pojedine :p Da ne cita svak :D
  5. Belay-BoY

    Top 20-Igraci

    Ne razumijem zasto ljudi u ovoj fazi postaju 20 igraca, pa realno gledajuci ovdje ih je barem 10 snobova koji jurisaju na poene a imaju 45 vojnika.....
  6. Belay-BoY

    Spamm

    Da li ima neka dama za chat?
  7. Belay-BoY

    Belay-BoY

    Ja samo da se javim da sam opet krenuo "aktivno" da igram, pod mojim starim nickom "belay-boy", pa da ne bi doslo do zabune kakve :D Btw svijet 11 ako koga zanima... :p GOMY - STOJke i svi ostali moji ljepotani :* nadam se da ste u blizini negdje ovog foruma :D
  8. Belay-BoY

    Spamm

    Nismo se dugo culi, nisam odavno igro plemena... Sad uletio pa da vidim dokle ce ici.. izgubio sam password od skype pa imam sada alen.sagrkovic :D pA me dodaj :*
  9. Belay-BoY

    Spamm

    Evo me ljepotane :D :pivo: nista malo reko da se zezam, sta ima kod tebe :D
  10. Belay-BoY

    Spamm

    Evo i ja sam se ubacio, pa reko da vidim sta ima vamo novoga da malo se zezam dok je zime :)
  11. Belay-BoY

    Spam

    Gdje ste narode sto se vako spama? :D Nego imal kakvi izvjestaja da i ja vidim :*
  12. Belay-BoY

    DavidTes@novic čestike!

    Ni ja ne vjerujem Danny-u :D, Ali ako je istina cestitam Davidu! :)
  13. Belay-BoY

    Spam

    Evo i mene :)
  14. Belay-BoY

    Tražim račun

    Ja da sam ono sto nisam dao bi mu opomenu, a i zapravo nebi jer je forum umro :D
  15. Belay-BoY

    Pitanja i odgovori

    Mozel moje pitanje biti odgovorito? :D
Top