Recent content by BiK69

  1. BiK69

    Kako REBORN kupuje sela

    pa da... Reborn je oduvijek bio pošteno pleme.... tako su se kupovali i igrači za pb.... eto i sela.... sad će se oglasit "sveti otac" - Rocket ili možda zastavnik Borg.... Luka, ajde nam malo maži oči o poštenoj igri, nismo te dugo čuli....
  2. BiK69

    Lord Abidus

    dobro nam došao
  3. BiK69

    Spam

    nigdje ne vidim izvješće u kojem si sada izgubio selo od Tine i ona od prije nekoliko tjedana kada si izgubio sve te krševe od polu-offa :hmm:
  4. BiK69

    Spam

    tako je, najpokvareniji i najdvoličniji nisam kriv što ne znaš izviđat na hr9 pa onda mašta radi svašta ;) :festa:
  5. BiK69

    Spam

    to bi bilo još ljepše da si doista igrao a ne bio "sitter" nekih 2 tjedna.... zna priču o tebi cijeli WiB sa 6ce ;) p.s.- ti sebe nazivaš duall na nečemu gdje nisi poslao nijedan off, odradio nijednu akciju, noblao nijedno selo... da nismo Tomeks i ja razbili Konana, još bi te šamarao tamo na...
  6. BiK69

    Spam

    pusti snovi da je na acc-u Bik....
  7. BiK69

    Spam

    :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
  8. BiK69

    Osvajanje - spam tema

    Miroje je car ;)
  9. BiK69

    Kasparov

    pozdrav :)
  10. BiK69

    Međunarodno natjecanje: Speed round 2012

    Ma dominguse ne bojim se ja tebe. Ne igram sv7..;) Pa svejedno, yoker je i na sv1 bio slab acc. :ludilo: Al ajd da ne spamamo. Ubuduće promisli što budeš pričao o ostalima, nego pogledaj sebe. :pivo:
  11. BiK69

    Međunarodno natjecanje: Speed round 2012

    1. IGRAČ KOJI IGRA LOŠE KLASIČNI SVIJET MOŽE BITI DOBAR NA SPEEDU! 2. Pohvali se sa yokerom - na svim svjetovima ukupno manje od 65k bodova. 3. Vidjet ćemo kakvi su to igrači. 4. Ja imam razvijen acc kojeg smo ja i duall razvili. 5. Ja zaključujem da si ti jedan obični umišljenko i vidim da...
  12. BiK69

    Međunarodno natjecanje: Speed round 2012

    Aha, toliko je loša da nisi upao :hmm: Vidim tvoja taktika je da kada te restartaju dobiješ novi acc. Ah, blago tebi, malo igrača može imati razvijen acc nakon restarta :hmm: A po čemu si zaključio da je loša?
  13. BiK69

    Skripta za farmanje (Upute)

    Zašto je ovo farmanje samo za svjetove od 1-5 :ljut:
  14. BiK69

    Međunarodno natjecanje: Speed round 2012

    heheh..;) Neka, neka.. točno sam znao da si išao na pennya i samo je bilo vremena..;) al priznaj, htio si me fejkovima navući da te napadnem :festa: čestitam na uspjehu :pivo:
Top