Recent content by Ceg130205

  1. Spam

    a sta da ti odgovorim a sam da nesagrijesim ovo nadjacao i nadmudrio si me,hvala na tome da si me na pravi put usmjerio u molitvu i maditaciju gledat cu da sto prije racun ugasim neka mi bog oprosti
  2. Spam

    samo sluga Bozji
  3. Spam

    1. Ja sam Jahve, Bog tvoj, koji sam te izveo iz zemlje egipatske, iz kuće ropstva. Nemoj imati drugih bogova uz mene. 2. Ne pravi sebi lika (kipa) ni obličja (slike) bilo čega što je gore na nebu, ili dolje na zemlji, ili u vodama pod zemljom. Ne klanjaj im se niti im služi. Jer ja, Jahve, Bog...
  4. Spam

    moj je bio aktivan al na njegovu nesrecu 35 minuta sa plemicem od mog sela 4-5 sati ciscenje i osvajanje samo mi zao sto sam mu zid rusio al oprezu nikada kraja
  5. TOP 20 (Igrači)

    nedirajte mi moje barbare to nema smisla ljudi se namuce da ih napravi a $$$$$$$ to pociste za 10 minuta $$$$$$$$$ treba potrosnja da skoci pa se admin potrudio da imamo na 10 igraca 2 barbara potpora svima u borbi protiv pretjerane potrosnje premiuma u ovoj nekada prelijepoj igri
  6. Spamroom

    ja sam za to da se pauzira sa plemenima ukoliko lara pogine 3 dana zalosti mislim da je to lara nakon onolikoga plakanja kroz sve epizode zasluzila a morat cu i mamu tjesit jebiga
  7. Spamroom

    a sta vi mislite oceli dinko ubiti laru ???????????? hahahaha moja stara sva zabrinuta
Top