Recent content by demon13

  1. demon13

    hr23-rasplet

    Lajkam definitivno! A to sam bas htjeo napisati, vec par servera uopce se ne pita igrace sto zelimo..
  2. demon13

    hr23-rasplet

    Ja NIKAD u zivotu nisam usao na racun Teacher, tamo je igrala duallova zena, Andrijana ( i pomalo kasnije rew kako je ostisao s floopa da ubije vrijeme). Nek slobodno provjere IP i imamo dijeljenje naredbi. IP Changer o kojem pricate slobodno moze administracija pregleati moj acc, vidjet ce taj...
  3. demon13

    hr23-rasplet

    -Još gore ako tvom racunu nitko nije imap pristup, vidiš, ja sam mislio da je to radio netko od crnaca, znaci ipak si ti :( Kako si me prozivao ja sam ti vratio. Hahaha da elvire, samo si ti radio u tom plemenu, nitko s tobom nije, ja ti uopce nisam pomagaonapraviti akciju, sram nas bilo...
  4. demon13

    hr23-rasplet

    Nexus nađi mi jednu jebenu poruku gdje sam ja pljuvao gammu, za tog dragana ne znam ni tko je. Nađi mi bilo kakvu poruku gdje sam ja pricao o nekom, da sam ga pljuvao bez razloga, to je upravo kontradiktorno od onog sto ja radim. Direktan sam i nikad nisam drugim kao ti "prodavao muda pod...
  5. demon13

    hr23-rasplet

    Kada se vec prozivamo... "Vidim banovi su pucali naveliko A mislim da i kontam zasto su sa dozvolom napada. Da je bio samo jedan ban kao kwonel, vjerovatno ne bi bilo sa dozvolom, ali ovo je nesto tipa 5 igraca mulja u plemenu i sto bi oni tu vama se smilovali? Pogotovo to je vodstvo DKL...
  6. demon13

    hr23-rasplet

    Ooooo **** napisem jebenu bibliju i da posaljem izbaci me...:zid::zid::zid: Sad moram skratiit... Kao sto sam rekao, ban smo zasluzili, ali ne ban s mogucnoscu napadanja!! Do evo, upravo mog kraja noblao sam samo jedno barbarsko selo i to radi crkve, sve ostalo su ziva sela igraca protiv kojih...
  7. demon13

    hr23-rasplet

    Nije stvar u njemu, stvar je u adminima, svi mi, i DKL i Crnci bi prijavili suprotno pleme da saznamo da su prekrsili pravila, isli bi to iskoristiti. Ali kazne nisu u redu, 3 dana ban, s mogucnosti napadanja? Pa mozemo odmah dobiti perm man, nema velike razlike. Realno je bilo ban na tjedan...
  8. demon13

    Spam

    Tako je, nitko ne igra prljavije od nas, sram nas bilo. :hmm::predaja:
  9. demon13

    hr23-rasplet

    -Moj prijasnji post: "Upravo to i govorim, nitko nije tu posten, a najmanje ste vi ispali, zato se nemojte prestavljati tu kao neka moralna vertikala (mislim opcenito na crnce kad osuđuju DKL)." Igrate prljavo, nase spajanje nazivate izdajemo, a vi tu radite stvari, stvari od koje mi se gadi i...
  10. demon13

    hr23-rasplet

    Elvire, nitko nema nista protiv sto si odustao, ali to sto si napravi...Svaki dan smo ja ti i rew pricali na skypu, igrali poker, zajebavali se. A ti se nisi udostojio bar javiti i objasniti situaciju. Toliko to govori o tebi. Sto je najzalosnije ja i rew smo se cak brinuli da se nije nesto lose...
  11. demon13

    hr23-rasplet

    Ma covjece sta ti pricas, boli me za to jedno selo, kakve veze uopce ima to selo s ovom cjelom pricom oko elvira i izdaje?? Koji jebeni nož u leđa? -S obzirom sta ste vi napravili, mi smo ispali fer i korekni. A mogli smo vam stvarno zabiti nož u leđa, jer ocito drugo ni ne zaslužujete...
  12. demon13

    hr23-rasplet

    Upravo to i govorim, nitko nije tu posten, a najmanje ste vi ispali, zato se nemojte prestavljati tu kao neka moralna vertikala (mislim opcenito na crnce kad osuđuju DKL). Nemam nista osobno protiv vas, nexus, pjana. Nexus, ako te zanima sto je se desilo ispitaj svoje vodstvo što je se desilo...
  13. demon13

    hr23-rasplet

    Ako tko ne zasluzuje, onda ste to vi. Vidim da se borite kako znate, a to je ocito prevarama i muljazom, sve ste pokazali jucer, nastavljate igrati prljavo, svaka cast! Jedino tako i možete pobjediti ovaj svijet. :ok::ok::ok:
  14. demon13

    hr23-rasplet

    Vec sam napisao u prijasnjim postovima da nema smisla se raspravljati o prijasnjim svijetovima, tko je koga izdao, ajmo radije pricat ciji je veci :ludilo: no vasa je strana nacela tu temu. I mislim da bi trebalo stati jer stvarno nema smisla. Je da je sa zakasnjenjem al et, u duhu ove teme...
  15. demon13

    hr23-rasplet

    :kokice::kokice::kokice: Jutro, Dali je stvarno potrebno da ti kao bivsi SPQR govoris o nekom postenju? SPQR koji je presao u crnce nakon sto ste nas napali iz vedra neba, bez obavjesti, da uopce komentira nesto vezano za ovaj prelazak? Koliko god nas blatis mi smo se opet udostojili...
Top