Recent content by DeYong Pajson

  1. DeYong Pajson

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Joka brate igramo sigurno opet zajedno ! <3, ne valja prekidat tradiciju dok gazimo , a sada nalozit jos hrastovine ili spartovine, a moze i jedno i drugo , udario minus <33333 :D:D:D:D:D:D
  2. DeYong Pajson

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    standarde kako napisat oprostajnu poruku i izgubit svijet .
  3. DeYong Pajson

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    moze ozujsko uvijek :oops::oops::oops::oops:
  4. DeYong Pajson

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Odose i spartanci na onaj svijet :(:(:(:( a tek dosli :( sa neustrasivim tetris oprostajnim vodjom ( cekamo oprostajnu :D:D:D:D)
  5. DeYong Pajson

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Puna vam usta Paje , ne znam sto vam nabijam tolike komplexe :D ali ae dobices potpis Objavio jednom jer ste pricali nebuloze pa te ja zakucao izvjestajem 5 dana lijepio ? kada ? negdje ? gdje ? ae nemoj da kenjas u prazno opet tetris oprostajni igracu , ja barem zalijepim nesto konkretno...
  6. DeYong Pajson

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Tek promijenio ime plemena , nalozio se da je vodja i da ima ekipu i vec planira da pise oprostajne i da se brise , koja igracina , sta si se prepao , nece ti mali paja nista heheh :oops::oops::oops::oops: , ne diram slabije od sebe
  7. DeYong Pajson

    top 20 igraca

    172. Otac Na Igricu Sparta 116.176 21 5532 - Dezurno forum tetris kmekalo , napisao vise oprostajnih nego odigranih svijetova :oops::oops::oops::oops: uh fulio sam temu ovo je za top 20 najboljih ovog svijeta a ne top 20 oprostajnih poruka
  8. DeYong Pajson

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    hahhahaha evo ga opet pise , tebe zednog preko vode prevest najlakse hahahaha , prvi si poceo da kmekas sto sam ispred tebe , sta cu ti ja ae sad oprostajnu napisi a slao ja i moje nukice i tad ste kmekali kad vam je vlado uzimao sela poslije nukica MOJIH , sniperku koliko se sjecam a jebo...
  9. DeYong Pajson

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    HAHAHAHAHAHAHA Spartanci u pisanju oprostajnih mame mi hahahahahahahahahahaha
  10. DeYong Pajson

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    hahahahaha koliko ste plemica poslali 20 25 dok ste me upratili kak spavam i opet niste mogli zadrzat selo , i opet vam ga paja zabio kako volim kad me sam ti pohvalis da je to haos a to sto ces ti vrijedjat , ej nemoj molim te , evo sve mi suze niz ledja idu hajmo tri put hura za dinine...
  11. DeYong Pajson

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Gledaj koliko ga boli , sto sam ga prestigao ja ti rekao , ja da pocnem 10 dana prije kraja svijeta , opet uradim vise nego za citav svijet koji ti igras jer si ti tetris oprostajna poruka igrac , prozivaj opet al paja ti ga zabija dubokooooooo a ti samo po forumu kmekaj Ti sam sebe pobijas ...
  12. DeYong Pajson

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Kaze nema potrebu da pise sa mnom , svaki put me spominje , divi mi se , stalka mi fb , stalka mi twstats , i onda opet me spomene hahahaahahhahahaahah Dino na kraju utakmice su golovi bitni , a ja vam ga zabijam od pocetka ... dok ti pises oprostajne :oops::oops::oops: samo je pitanje...
  13. DeYong Pajson

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Evo ga , Dino nastavlja da mi stalka profil hahahahahahaha , kako napacen lik , sta je gutas prasinu za pajom opet mmmmm Dino de napisi koju oprostajnu poruku , bolje ti to ide :D hahahahahah 3 puta samo na ovom svijetu :oops::oops::oops: Odose Hrastovi u historiju a sad ce i Dinini...
  14. DeYong Pajson

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Kako nema , tu smo ti i ja :p:p:p:p
Top