Recent content by digitalplayer

  1. Smijesne poruke u igri

    hehhe :hahaha::hahaha::zid::zid:
  2. Top 20 plemena - mišljenja

    _AN_ - pri raspadu.... ne znam zašto igrači bježe iz _AN_ u nadi da će se spasiti... vjerujte mi... neće vam pomoći... :boks:
  3. borna prva na svijetu 1

    evo i ja ću nešto reći... kao prvo svi koji spominjete engleske servere i tako to... oni nisu ludi i nisu klinci s balkana kao mi svi... nismo klinci u godinama ali smo u igri itekako klinci ja sam tamo igrao 4 godine i još igram ali ne aktivno... prosjek godina u mom plemenu je bio oko 30...
  4. Proziva ZAGOR

    šta se ti javljaš muuuuu idi pasi travu, tu se dogovaramo za pivo ti nisi pozvan :hmm:
  5. Proziva ZAGOR

    a ja nisam bio aktivan na ovom forumu da vidim xD :zid::zid::zid:
  6. Proziva ZAGOR

    lol lako častit na drugo ime :) ajde ako budete ikad u Osijeku javite pa da se popije koje :pivo:
  7. Proziva ZAGOR

    pa naravno za :pivo: sam uvijek :) xD
  8. Proziva ZAGOR

    ajde dule stavi onda izvještaje od nas da vidim tko napada s deffom... mislim ono ne znam čemu ovo prepiranje i čemu tolika strka ako ratujemo ne moramo se vrijeđati... ovaj video je napravljen samo zato da pokažem tebi s čim napadate i onda još nešto pričate okolo... mislim ono možda si dobar...
  9. Proziva ZAGOR

    ako danas nešto ne navučeš onda te ja ubijem!! :boks:
  10. Proziva ZAGOR

    kad opet nakupim reporte stavim jednu pjesmicu koja je prava za subotu navečer :)) i malo bolji efekti jer je ovo pravljeno s movie maker :)) vidjet ću kako će kickass napraviti pa da njega nadmašim
  11. Proziva ZAGOR

    :glazba: :glazba:eh.. vi mladi ne znate što je glazba... old school rock... meni je pjesma dobra ne znam što vam ne valja u pjesmi al ajd... o ukusima se ne raspravlja!! :glazba: :glazba: a i da nije toliko bitna glazba ja sam htio staviti slike... al mi server nije dao jer ih je navodno...
  12. Proziva ZAGOR

    Evo i mog malog odgovora http://www.youtube.com/watch?v=Oa9vpOF7ce4 :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
  13. Proziva ZAGOR

    haahhahaha nemojte da moram stavljati reporte od vaših igrača kako me napadate s obranom xD prvo sam se čudio :woot: a onda sam shvatio da ste noobovi :)) bolje vam je da se :predaja:
  14. čuvanje računa

    :) može tvoj čuvar čuvati račun koji ti čuvaš... samo mu trebaš napraviti tranfer računa kojeg čuvaš i to je to :festa:
  15. Proziva ZAGOR

    lool xDDDD
Top