Recent content by don juan

  1. Spam

    Vidjecemo kome ce biti okicena zora a mozda i vece
  2. Spam

    Znaci s ovim pokazivanjem mojih sjekira si potpisao jednom svom suplemeniku 2 nivoa rude neke manje, sada da li ce to opet biti zeljezo ili drvo, o tome se da razmisljati, ali da se zna da si ti kriv. Sada moram onaj tezi dio odraditi idem na vase pleme i eci pec pec, koje srecni dobtnik koji ce...
  3. Spam

    Jos samo da ti ovo kazem Ivek jako je ruzno pricati o tudjim zidovima kada imas unutar plemna igarca koji imaju zid 2 ahahah Jos mu zeljezo u opadnom nivou http://prntscr.com/8nagl5
  4. Spam

    msilis bio mi zid sioc 8 sada je 12 do sutra 18 do pona 20 http://i.imgur.com/kyN50iJ.png
  5. Spam

    Ma nako iskrno nisam zadovoljan, ali vikend je tu da se popravim bar na 2k kop 2k maca. Jel tkao? Nikada se ne zna kada moze svanuti okicena zora. A ti ako Ado se dobro sjecaam zivis negdje u blizini sarajeva. HMMMAMMMMmmmmmmmmm. Teske reci bgm. Ma neka si dobio ban, ti si jedna obacna...
  6. Spam

    PA JA I gram da njima pomognem. Logicno je da ce sb prvi uzeti kont. A ja sam tu da ubijem vrijeme jos jedno 7/10 dana
  7. Spam

    I ja se slazem da najbolje vodi pleme. A ti koliko vidim osmicevicu ne mozes ni svoju rijec postovati.
  8. Spam

    Nesto prozivate mene za pb i Tesanovic je sigurno potrosio 3/4 od onliko koliko sam ja samo njega niko ne spominje...
  9. Spam

    Sto se tice igre osmicevica nema sta dobar je mora se priznati, ali nije nesto povjerljiv hahhahaha
  10. Spam

    Daj ba osmicevicu i ti da imas koristio bi. Daj mi jednog igraca koji da ima koji ne bi koristi, nemoj se izvaljivati. Ne skrivan ni od koga nik niti imam potrebe. Ko me je pitao za stari nik rekao sam, ko do sada nije nece ni imati priliku. Osmicevicu sakrij se i igraj klikera u gacama.
  11. Spam

    Pa osmicevicu nisam ti ja kriv sto si kokuz, zavrsi taj faxic, relativno ti je lak fax i pazi kako se ponasas, znas da su te jednom trazili ispred skole radi plemaa, da fizicki porazgovaraju s tobom. hihihihihih
  12. Spam

    HAJ NAM TI slikaj svoj logo osmicevicu.. Logicno da je pb I da kazem iveku da nepotrebne zgrade rusim a to je bila trznica 4 lev jer mi vise ne trba 25 trgovaca dovoljno je 10 hahahahah-..
  13. Spam

    nISI SKONTO STA SAM NAPISAO; Ja sam rekao da te ne smijem ni izviditi jer su 3 igraca oko mene nadefana, a pogotovo ti koji si najblizi. Znao sam da imas preko 250 skauta u gradu. Samo david se proebrojao i nije racunao da ja saljem vojsku i na 5/7h daljinu
  14. Spam

    Jao jest vas david nadefao ovog iveka ne smije mni izviditi bgm haha
  15. Spam

    alesijo je presrecaan
Top