Recent content by experience

  1. experience

    world 52

    Aj Sherlock Holmes reci ti meni sto je to bilo na rubu kriminala....mozda sto su napadi cijelog saveza udarali u isto vrijeme? Dragi Disorder to ti se zove dobro vodstvo i organizacija saveza...ali ti to nikad neces shvatit.... bez uvrede...samo sam realan :ok::ok:
  2. experience

    Self update mape

    kako mapa lijepo izgleda... :) zasad...kozna sta ce nam se sve desit... XD XD
  3. experience

    world 52

    ovo je srasno... VELIKI VOĐO.... rofl bijezi kad ga se napadne a prije nego ga se napadne iscrpi cijeli deff svojeg saveza... parazit... :hahaha::hahaha::hahaha:
  4. experience

    Thank you Borna

    Spijun... XD XD
  5. experience

    bonus sela

    razlika ti pise kad dodjes misem povise sela ima ih raznih: 30% veca proizvodnja svih sirovina 50% brza proizvodnja u radionicama 30% brza proizvodnja u konjusnicama 30% brza proizvodnja u vojarni 100% veca proizvodnja drva 100% veca proizvodnja zeljeza 100% veca proizvodnja gline 10 %...
  6. experience

    Vojni kampovi

    kamp je vidljiv....ali nije aktivan dok ne dodje vojska...a kad stigne prva vojska u kamp na mapi se u njemu vidi neka vatrica koje prije toga nije bilo....i to je to.. :D
  7. experience

    Rastafarians.

    da i pleme se treba zvat Zarasta ili Zarasli... XD XD XD
  8. experience

    Rastafarians.

    ne.....jer pocinje po lijeti...ali ako bude neki svijet otvoren ove zime mozda se aktiviramo... :D :D :D
  9. experience

    Svijet 3 postavke

    potpuno e slazem s ovim...svi vi koji trazite da barbari rastu do velikih cifra nemorate uopce igrat ovu igru....svi govore ova rasta je prva oni su po cijeli dan na kompjuteru ovo ono...e p rec cu vam nesto desi se da se neki igraci ne ukljuce cijeli dan nijednom ......ali to nije vazno jer svi...
  10. experience

    Ocjeni avatar osobe iznad sebe

    kao sto rekoh...mici Castra...pod hitno....
  11. experience

    Top 10 plemena

    hahahaha...ovaj HaD samo place a spusi je sedan njukova na 3 sela od igraca na kojem mu je moral kao i kod vecine... KATASTROFA...ali mislim da 7 njukova za 3 pociscena sela nije mnogo..... samo bi se tuka :ljut::ljut::ljut:
  12. experience

    Svijet 3 postavke

    dakle...slazem se sa HaDokkenom u dosta stvari...ali....kao na primjer bez crkve manji nocni bonus i bez morala...bez dodatnih sela...ali jedan ispravak: SA paladinom...jer smatram da je svijet bez paladina daleko manje agresivan...jer paladin omogucava rano farmanje...takodjer neka barbarska...
  13. experience

    Zagor vs Borna

    ma to je imao gameover ideje nekakve kad sam na svijetu 1 poslao preko 100 napada na njega... :hmm::hmm::hmm::hmm:
  14. experience

    Zagor vs Borna

    zamisli ti koje je to dijete....on meni kaze da neka dodjem na trg bana jelacica da ce me razbit....katastrofa...i on je neki takticar... :D :D :hahaha::hahaha:
  15. experience

    Zagor vs Borna

    amateur soldier mi smo to rspravili preko skajpa sa gameovverom...i da pozvao me je da se potucen sa njim na trgu....
Top