Recent content by Foose

  1. Foose

    Brisanje neaktivnih računa - dopuna

    Panjevi osvoje svijet server se obriše haha
  2. Foose

    Zatvaranje svijeta 31

    joj ajd ne kenjajte :D pretrgoste se sa cestitkama :P Ja bih da jos jednom cestitam ekipi a tako i Dtu isto na dobrom fajtu, bilo je zanimljivo igrati mora se priznati.. ;) Vidimo se kao i uvijek na nekom svijetu (serveru, jer sumnjam da ce ovaj jos dugo) ko zna gdje i ko zna kad :) poseban...
  3. Foose

    ANKETA: hr31 - no1 igrač

    kuc kuc ima li Ise hahaha :*
  4. Foose

    ANKETA: hr31 - no1 igrač

    Kome ćeš ako nećeš punici svojoj :P I ja dajem zeki glas
  5. Foose

    Top 10 igrača

    Volite ljudi jednom se živi
  6. Foose

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    haha ukino se sinoc u hemingwayu, bilo neko ispijanje piva :D ps: ko jos placa parking u Doboju?
  7. Foose

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Evo igram 3 dana ovde i dobijam onakvu poruku od ubice, ja sam dobivao po usima vise puta i gore nego on trenutno pa nisam nasrao onoliko kao on na pp... bolje biti mali igrac nego poslati pp i biti jos manji... kao sto kaze ona: " bolje sutjeti i biti glup, nego progovoriti i odkloniti svaku...
  8. Foose

    Spam 1.0.1 beta

    De sad ce narod reci da se pravim fin, sto si djubre? :D :p ps hvala za lajkove svima, oborio sam svoj dosadasnji moram priznati tesko postavljeni rekord u iznosu od 2 lajka, idemo idemo :cool:
  9. Foose

    Spam 1.0.1 beta

    Ja cu se nadovezati na svaki ovakav, a na one prethodne ne znam ni sto trosim vrijeme, mozda zato sto se nadam da ce biti jedan ovakav ;) Tj davno je vanjski otisao u k. najbolji mi je spam u plemenu sa ljudima koje postujem i koji postuju mene- Prosla su vremena postovanja izmedju suparnika i...
  10. Foose

    SPAM

    Ma Damke jes' to i 27-icu igrao?! Ubicu te drugi za redom izgubljen, kvaris nam reputaciju :p:D:D
  11. Foose

    SPAM

    Napred crno-beli :cool:
  12. Foose

    One love PDP ;)

    Imam potrebu da se zahvalim svojim borcima, sta cu, malo me nostalgija spucala... :D Pocecu sa vodjom pa na dalje kako se koga sjetim: Codename 47 - Trawka, Klico i Fazla Trawka drug moj, sve ovo organizovao, skupio ekipu i na tome mu hvala, drukcije ne bi ni upoznao ove divne ljude... Odlican...
  13. Foose

    Svijet 26 - Zatvaranje

    Evo i mene konacno da i ja nesto napisem... Ovde cu da cestitam Eag-u i ujedno prokomentarisem igrace... Special one - Svaka cast, odlicno odigran svijet, aktivno i posveceno... superiorno tajmiranje i farmanje, bravo Andy... Sto se tice korektnosti i tu svaka cast i na forumu kao i na igri...
  14. Foose

    RAT - EAG VS PDP

    Vodite ljubav a ne rat :D snijeeeeeeg
  15. Foose

    RAT - EAG VS PDP

    Ko vam je ovo djete pjana?
Top