Recent content by ghost007

  1. ghost007

    Spam

    :kokice: Uvijek isti ljudi tu.. i iste priče :zzz:
  2. ghost007

    Osvajanje - spam tema

    :hahaha: :love:
  3. ghost007

    Osvajanje - spam tema

    ajde pssstttt.. sve se zna, :andjeo:
  4. ghost007

    Osvajanje - spam tema

    REBORN je uz vas :lool: a oni imaju također 2 plemena + vaša 2= 4 plemena - pa ima i vas dovoljno..- nije ti točna ta info.. da vas je 25 :zid:
  5. ghost007

    Osvajanje - spam tema

    Eto ga i Boris :ludilo: Tebe se čekalo tu.. Taman to tu fali.. Ti i još par njih, sa hr8.. Koji ste bili glavni spameri, šta se tiče hr8 :kokice: A ovako dosadno.. Uvijek isti..i svako svog konja hvali.. Audia misli da je najbolji igrač na svijetu, Pa se tuda prepire, sa daleko...
  6. ghost007

    PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

    Sad ste očito svi zauzeti sa ratovanjem, pa nema ovdje spama :hmm: Ja se lagano povukao sa hr8, kad je počeo novi svijet.. Pa ni ne pratim hr8, previše. A ipak premalo informacija stavljate ovdje.. :andjeo:
  7. ghost007

    PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

    A nešto ne stavljate izvještaje tu na vanjskom,, ko koga čisti, ko gubi offove itd.. Samo te neke statistike opčenite.. A nigdje izvještaja da se vidi pojedinačno, koji su igrači u pitanju :andjeo: Postalo tu dosadno na vanjskom.. :zid:
  8. ghost007

    Spam

    a tko li se javlja; od početka do sad- gubite u ratu.. A na vanjskom se pravite ko da ste bogovi :zid: A i neku opaku taktiku imate.. Na veliko izbacujete svoje igrače van.. I u roku odmah, uzmete nekog iz svoje akademije.. Da slučajno nebiste malo pali na poretku :lool: Ali svejedno...
  9. ghost007

    Osvajanje - spam tema

    :hahaha::hahaha::hahaha: ahh.. PeNnY :love:
  10. ghost007

    Osvajanje - spam tema

    Našem vođi :hmm: Ipak se tu ne radi o nama :hmm:
  11. ghost007

    Osvajanje - spam tema

    Koliko se čuje, ti si rekao da sad neko vrijeme nećeš ni rušit ni nooblat :andjeo: A sad mu ponudio pomoć :hahaha:
  12. ghost007

    Osvajanje - spam tema

    očito nema on više komentara.. :hmm:
  13. ghost007

    Osvajanje - spam tema

    Nešto se PeNnY zaletio u osvajanja.. :love: Svaki dan neko novo selo kod njega
  14. ghost007

    FBI, Barabe vs High i akademija, LIONS i akademija

    Drago mi je da sam ti pomogao da skužiš da i vi imate neaktivnih :love: Nego šta baš sad požutio, nakon što sam ga napao :hmm: A da nije možda još prije.. pa vi to ne pratite uopče :hmm: Ili da ni nije požutio.. nego je samo očišćen,, pa ćete ga zbog tog izbacit :love:
  15. ghost007

    FBI, Barabe vs High i akademija, LIONS i akademija

    [/spoiler] [/spoiler] Šta nije to nešto previše resursa za držat u selu?? :hmm: A i sa offom se branit.. eto preiskusni ste vi :predaja:
Top