Recent content by gluse

  1. gluse

    Asocijacije

    večeras
  2. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    eee koliko je lipih guzica propalo zbog ruzne glave :ludilo:
  3. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    Tica jos nije dosa doma;)
  4. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    Morat cemo napravit jedan intervju sa cangom :ok:
  5. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    Kad si krivog igraca zamolila da ti pomoze oko pitanja :pivo:
  6. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    Ove dvi recenice je reka Tica. I naravno da ja gledam ali ne izvalim ovakvu provalu
  7. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    Plava koncentriraj se sta mislis da Tica gleda muske pa naravno zensko osim slucaj cange to je iznimka e da i moj naklon cangi:pivo:
  8. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    Neki dan ja kod njega na kavu i pricamo i on meni kaze: Žene stave šminku, parfeme, nakit, frizuru sve do najsavršenijeg detalja. A ja pogledam i kažem: "dobro dupe :woot:
  9. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    Vratimo se mi temi u kojoj je Tica glavni glumac http://www.youtube.com/watch?v=inSylfEmGBU tica :pivo:
  10. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    ok razumin da nesmijes rec :) za 7 neznam mislim da se otvara u malo nezgodnom trenutku ali ako bude vrimena pijavim se vrlo rado ako moji odluce ic naravno rat je sklopljen ista strana svjeta :ok: ali otom potom kad dode vrime za to
  11. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    boris milos gak ima best rank 445 znaci nikad ali bas nikad nije bio u top deset ovaj drugi je bio to se slazem samo je ime promini mislim jedno vrime cak i 1 vjerujem da su ti davali racune ali da budes voda plemena bas ti i ne vjerujem jer tamo se vrlo dobro zna vodstvo deva je pleme koje...
  12. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    bas te cjene ako su ti nudili racun Milosgak http://hr.twstats.com/hr1/index.php?page=player&id=157&utm_source=hr&utm_medium=player&utm_campaign=dsref Sta se tice drugog racuna steta sta ga nisi uzeo jer bi se sad igrali ili ga mozda nisi htio uzet zbog polozaja na karti???? da su nas dinari...
  13. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    aaa ja sam tad bi na Kondoru obicni fizicki radnik motaj pahu i iskrcavaj kasete i hodi po veslo:D 7 od 9 :pivo: sumljam da im je neko nudi vodsvo mogu slobodno rec tvog plemena iako ovi moji nikako da shvate da je ovima trenutno dosadno i da cekaju da admini stisnu gumb za kraj a ovako krate...
  14. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    pa ja se slazem s tobom sv 1 je los jer da je imalo dobar nas par prosjecnih igraca nebi ubijalo prvo uvjerljivo prvo pleme na tom sv. Ovaj nas rat bi bio samo pocetak kraja u roku odma ali bi nestali sa karte Evo boris pitaj nekog iz dinara da vam da racun i poslozite te dinare da nas vise...
  15. gluse

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    hebale te kvacice iman eng. tastaturu:ludilo:
Top