Recent content by Godfather.

  1. Godfather.

    Spam

    sta bi dao da se otvori server novi i samo nas dva na njemu zivog bi te odero.... Pokazo si se tesanovicu ite kako , a ti neb deffa trazio kad si dole sam samcijat kad tebe guzi sad alr i shine kako je tek meni dole bilo ali ja ipak vidis nisam noblan i restartovan ko ti, mos mi se tesanovicu...
  2. Godfather.

    Spam

    davide ako sam na pocetku serva trazio deff de mi nadji posle molim te dje pise dje imal igdje da sam u poslednjih par mjeseci ja deff trazio a da ga nisam poslo? HAHAHAHAHAHA ja sam reko gdje sam igro od satana sam naucio neke stvari, i na hr1 je satan igrao i tu sam dosta stvari video...
  3. Godfather.

    Spam

    :D hahahaah
  4. Godfather.

    Spam

    :hahaha: zovi ih sad sve redom sutra je novi dan novo pleme davidim molim te... :))
  5. Godfather.

    Spam

    hehehe ti stvarno verujes miletu? Bice sutra preme kao sto smo se dogovorili pre 3 mjeseca :ook: ona ekipa prava nece nas biti mnogo ali :ok:
  6. Godfather.

    Spam

    obraz i cast su mi duplo veci to i sam znas.. Postujem vas postujte me..... Necu vise nista komentarisat... Vratite se igri , ja cu samo dodati jos da ja hocu u svakoj situaciji da budem covek ..... Vi sad mene slobodno vredjajte i pricate sta hocete , ja vam necu nista reci vase je misljenje...
  7. Godfather.

    Spam

    ma imam prijatelje.. ucenike kao sto je sirko :) mnogi moje taktike koriste.... Nisu lose imene je neko savetovao i ucio... (ogi bogi, torin, grim, satan,) mnoge taktike sam pokupio od njih i od igraca koji su iz topa... sad ija to znanje nekome prenosim :) hehe pa ja udjem mozda na blic vecinu...
  8. Godfather.

    Spam

    Narode ja neman nista niprotivkoga ja cu svima vrlo rado pomoci... Dani dobar si ti cojek pogresno smo se procjenili :) Vi ste legende.... :) Nadam se dacemo neekad zajedno igrati ja cu vrlo rado sa vama igrati bilo koji server :))....
  9. Godfather.

    poredak plemena

    Da ti kazem kako si uspeo nezelim svako ima svoj neki put i pravac... Bitan je cilj kad odredis da ga ostvaris :) Ja bi vrlo rado poslusao koji tvoj biser kao neki savet ako mi mozes dati .... :)
  10. Godfather.

    Spam

    blago vama dodajte me na skayp vrlo rado bih voleo cuti vas neki savet vasu neku pricu, osim ako nezelite mada bih hteo malo vaseg iskustva i bar mrvu pameti da iskoristim od vas... hehe jbg kad nemam oca.... stacu sad sam zivim u Bg, radim neki posao, fakultet i kadkad kad imam vremena na...
  11. Godfather.

    Spam

    white ja u tvojim godinama na tvom mjestu necu biti budi siguran.... Mogu ti reci da imas razmisljanja deteta od 15 godina i ponasas se totalno slepacki.... Tema razgovora zavrsena ako imas ista pametnije reci bio bih ti zahvalan.... Ja imam 19 godina i ja sam najmladji student koji je...
  12. Godfather.

    poredak plemena

    za mene igra duall :D kao sto vidite nema me kao pre na plemenima :D "dje god otisao" hahaha :D pada kisa napolju i vozim se u autobusu a ti odoleo ili ne nema potrebe da se raspravljamo poenta je bila da se ovi svadjaju zbog igre i koce bit bolji ko je jaci :D lete uvrede na sve...
  13. Godfather.

    Fate

    Admini de mi vratite moj nik koji sam zagubio jos na hr1..... Neznam ni pasvord ni msn ..... Neznam ni da mi date msn koja je sifra..... :D samo bih zeleo da mi se moj account Fate vrati.... Snjim sam nekad davno igro hr1 kad se otvorio... Bio u plemenu zagor.... Igrao sa bratom Razor sto i on...
  14. Godfather.

    poredak plemena

    :PPPP NARAVNO sve za tebe :D 1.Rsw 2.Pleme 3.BB 4.ULT 5.Dora 6.Opus Mi drzimo komandu ostalo su farme :D
  15. Godfather.

    Spam

    :D ajmo zajebavat malo admine xD
Top