Recent content by Grim

  1. Natjecanja

    Ofc da je zaspo kad je svatio da sve kaj ima za pisat sad je naše nickove + ZAGOR u svako sljedeće polje :D
  2. top 10 plemena

    Nevidljivi? :D
  3. svijet bez zagora

    Evo primjer JOKS leadershipa - kružna poruka samoprozvanog vođe.. (ljudi iz JOKSa nam šalju svašta, od informacija, kružnih, čak i support... samo da izbjegnu naše napade i rješe se tog očajnog plemena) zdravko1995 13.11. u 12:44 sati pozdrav ljudi! Kao sto vidte ja sam zauzeo selo...
  4. Free vs JOKS

    Presto sam igrat na engleskom serveru kad sam počeo tu, brojke su postale predosadno velike. :rolleyes:
  5. Free vs JOKS

    Već znam šta spremate i tko sprema, nije baš i neka tajna. Malo je samo žalosno to da zovete igrače u privatnim porukama po cjenu da izgube 'sve' i za 'veće dobro', a nećete napraviti ništa. Ak niš drugo, bar ću imat neke koristi od svog defa koji gradim do sad u 2 sela, i ostalog defa koji je...
  6. Free vs JOKS

    Kickyourass, ta statistika se odnosi na sela noblana u generali, a ne na sela noblana međusobno, kroz rat. Tako da to ništa ne predstavlja. Točna statistika bi bila 2:0 za nas, pošto sam ja noblo 2 njihova igrača, jednog od 3k+ bodova, jednog od 2,5k.
  7. Free vs JOKS

    Heh, mislim da to nemoraš niti objavljivat, to se automatski podrazumijeva. Viš da su poinvajtali sav ološ ovog svijeta samo da bi bili prvi na 'poredku', a nemreš nabrojat dobrih igrača u tom neredu niti na prste jedne ruke. A da samo znaš koliko ljudi opće ne želi bit u tom plemenu, ali...
  8. top 10 plemena

    Eto, još jedan 2,5k+ bodova JOKSić poslan u nepovratnu mirovinu. Hvala na dizanju sela :D
  9. top 10 plemena

    Izvrsno! Ak je JOKS na prvom mjestu, a pošto ja samo napadam 'tobož' najbolje, onda se nece bunit da im otuđim još par sela. Samo naprijed dečeci, budite vi prvi :D
  10. Maps

    Props for effort :)
  11. Natjecanja

    Ne, engleski tw.
  12. Natjecanja

    J**** igraca koji nobla barbar sela. Zato su Joksici tu, da nam natove sela pa da ih poberemo kad nam bude velicina odgovarala :p
  13. Natjecanja

    Points (1st to) 1k: Mosiek Ljudi, jel vi znate čitat što netko piše? Jel itko spomenuo rakanishua ili ikog drugog? English: People, do you know how to read at all? Did I mention rakanishu or anyone else? How in anyone's sane mind, hell even insane, can you translate 1k points into 10k OD...
  14. Natjecanja

    Nitko nije morao išta reći. U jednom trenutku me "pokušavao" napasti, u drugom mu je account izbrisan, selo mu je pretvoreno u barbarsko, i svaki record da je ikad igrao na serveru je izbrisan. Isti način kako su admini handlali cheatere na tw.net, i ovom im se prilikom zahvaljujem...
  15. Zagor

    Manje price, vise mahanja sekirom. Gremo!
Top