Recent content by hiv dzej se zarazio

  1. Amour de café ( spam birtija)

    Vas bi Beo bogami sve sredio od ovakvih admina se zalit pfff (fubar)
  2. Amour de café ( spam birtija)

    nema smisla... nema logike.. neko pleme je uigrano sa 50 do 60 Igraca i sta sad? ne smiju se deffat medjusobno ?
  3. Izvjestaji

    aUUU ubili ste ih svaka cast
  4. Amour de café ( spam birtija)

    Nikog to nit ne zanima :zid:
  5. Amour de café ( spam birtija)

    Pusti ih , pricaju gluposti nije niko skatan iz SHAKEa TW stats ne radi.
  6. Amour de café ( spam birtija)

    Dosta spama SHAKE je zgazio RB skatali su im 10 igraca a Kalas je presao u MID po DEFF a borisa su deffali cjeli RB i PAT. a mnogobrojni igraci RBa su dan danas pod napadima i ne mogu im obezbediti DEFFa ni kallas ni boris. :ok::ok:
  7. Amour de café ( spam birtija)

    Bjezi ba spavaj..
  8. Amour de café ( spam birtija)

    Valja se ponekad umit hladnom vodom i rec DOSTA :)
  9. Amour de café ( spam birtija)

    :kokice: daj mu nek zaslani malo ... jako je gorko ovih dana bilo :D A nemoj rat da nam objavljujes :( :zid:
  10. Amour de café ( spam birtija)

    :D kad sam pobio vasih 7 OFFova :) i povukao pojacanje od ostalih igraca :) pricali ste drugacije tad sam odustao od te pozicije i igrao duall na toj mapi di je bilo najvecih problema zna trawka to :)
  11. Amour de café ( spam birtija)

    A kad je vas VDK tukao :) ja sam bio tad u VDK sa ibrom i vodio DEFFanje ;) sve dok se RB nije umjesao ... niste mogli ni jedno selo uzet vec prenoblat nesto... tako da tisina i sam znas da bi vas VDK istukao da se RB nije umjesao ... odo sada cao campo...
  12. Amour de café ( spam birtija)

    Djetinasti post i OCAJAN prije svega :predaja:
  13. Izvjestaji

    :D I Belfabio stalno pokazuje svoji OFF... :ook:
  14. Izvjestaji

    Sto ne igras deff onda :) dok ce tvoj komsija ofarmat 130k ti ces ofarmati 65k :predaja:
  15. TOP 2O - mišljenje o igračima

    Ako je deff dovoljno lake je to ako je OFF neka ne trosi PB i vrijeme da gradi selo drugima.
Top