Recent content by i naravno dzej

  1. i naravno dzej

    [RAT] -SPN-,=SPN= vs 2+2=5,X+Y=Z

    Cuo sam da se ovaj vodja RBa sa dugom kosom uplasio SPNa? dali je ovo istina ili se samo tako salijivite sa menom
  2. i naravno dzej

    Spam

    Pa razlika je u tome dok se ratuje protiv pr0 ovaj sta je trosio jednu za selo trosit ce 5 a ovaj sta je trosio 5 trosi 15 :) na isto ti dodje rodicu ti poljubim.
  3. i naravno dzej

    Spam

    Igrac gradi svoji respect igranjem! novi je i tacka nema sta da se prica noob je na drugom svijetu on je vec IGRACINA... Neko potrosi 6 nuka za noblanje neko jednu :) pa sad po cemu se mjeri IQ? :pivo: Belfabio potrosi jednu nuku i nobla selo dok vi potrosite 5 da bi ,onlali jedno selo :) po...
  4. i naravno dzej

    Top 25 igrača(komentari)

    I tako to belfabio vam pokaze skolu igranje ko sto sam i rekao :pivo:
  5. i naravno dzej

    Top 25 igrača(komentari)

    To sto namjerno ne NOBLAVAS ove noobove ne vrijedi. (finger) :pivo:
  6. i naravno dzej

    Spam

    Pozdrav hejterima. :boks:
  7. i naravno dzej

    Spam

    :kokice: mislim i ja bi da igram al trawine rodice bi se jako ovo ono malo tamo lijevo gore dolje LUDILO brate... jako su izdrzljive. mercedes AMG 6.3 ne osjecaju nista ni kad ulazis ni kad izlazis :))
  8. i naravno dzej

    Top 25 igrača(komentari)

    oredak Ime Pleme Bodovi Sela Bodova po selu 1 mungos -RB- 25.579 5 5116 - Noob ostaje noob za mene je coek prah :boks: 2 Belfabio -RB- 22.298 5 4460 - :pivo: on zavrsava 1. ako ne odustane :D 3 Black Widow 2+2=5 20.983 4 5246 - Ovaj se izgubio negdje. 4 doniuss -SPN- 20.822 5...
  9. i naravno dzej

    Top 25 plemena

    RB ne osvaja nista ba... bez pireta su NULA :kokice:
  10. i naravno dzej

    Spam

    nista :kokice: pricamo o onoj tvojoj rodici svi prosli sa jednim... sjekirom a ona mislila fejkovi :pivo:
  11. i naravno dzej

    Spam

    Ma pusti. Djabe je stavljat puno njih je proslo sa jednom sjekirom hahah :pivo:
  12. i naravno dzej

    Spam

    sta se javljas ti si bio fejk ba samo :pivo:
  13. i naravno dzej

    Spam

    sta se smijes? :pivo: samo su ivek i mungos napadali :zzz: mi ostali farmali itd. nismo ih ni fejkali ba. a likovi svi pobjegli iz plemena lol.
  14. i naravno dzej

    Spam

    uuuu sta si im rekao... nije da palim vatru ali da je neko ovo meni rekao ja bi ka skatao i da nemam plemice :pivo:
  15. i naravno dzej

    Spam

    Ok javi mi se na skype da te pitam nesto. :pivo:
Top