Recent content by isabella

  1. Zatvaranje svijeta 31

    NN Pleme je osvojilo svijet 31, cestitam neznanima :p:p
  2. Spam

    Ocito podrska misli da imamo jako puno jos prijatelja i ne prijatelja sa kojima se moramo pozdravit kad jos ne zatvaraju svijet ili su jednostavno zaboravili na nas ...
  3. Spam

    Nismo napeti:D Moj post nisi negirao sto znaci da sve znas, imas osjecaj pravdanja a nisam te spomenula sto znaci da si kriv... nema se vise sta komentirati kad je sve jasno.
  4. Spam

    Poruke na zalost nisu fotosopirane, Did Kikas je na 26 spijunirao s Milenovog racuna i to se doznalo na ovom svijetu a bolje mozda da se i nije.Ovo sto se dogadja sada su samo posljedice i samo je pitanje kuda to sve vodi...
  5. ANKETA: hr31 - no1 igrač

    Zlocestoco jedna..... i ja tebe:D
  6. Korisni linkovi

    E zapelo je, starije skripte ne rade, ako netko ima novijih neka postavi ovdje. Npr, BT, Frizze itd.........
  7. Kad ce svijet 30 :)

    Kad ce svijet 30 :)
  8. RAT - EAG VS PDP

    Ratnici:D Sretan i Blagoslovljen Bozic svima koji slave:)
  9. Top 25 Igračhi

    Samoprozvani najbolji racun na Hr serverima je ocito vas racun skupa sa nexusom na njemu, nitko drugi tako nesto nije izjavio hahhaha Pozitivno je jedino sto priznajete da je Gama bolji a kako onda da ja znam igrati ili bilo ko drugi. Aktivnost vam se mora priznati ali imaj u vidu da ne osvaja...
  10. Top 25 Igračhi

    Za mene nije cudno, ipak sam zensko ali za vas bome je hhahhahhah Samo vi nastavite... izvinite na uznemiravanju ;)
  11. Top 25 Igračhi

    S obzirom da mu je stalno rijec kita u ustima(ne samo njemu iz Eag) bolje bi mu pasalo da zamoli Andya da promijeni ime plemena u " Kitici" nego "Orlici "
  12. RAT - EAG VS PDP

    Nema se tu sta previse pisati, teska srca priznajem da ste ovaj svijet odigrali bolje od nas.Andy se ovaj svijet pokazao kao odlican vodja. Cestitke svima :D
  13. RAT - EAG VS PDP

    Orlicu, poslije ovakvih prosipanja odjavi se trajno s foruma hahhaha
  14. POZDRAV SVIMA

    Sve najbolje i vratit ces se ti nama, ova igra je navlakusa:D
  15. RAT - EAG VS PDP

    Nije mi jasno zasto imas potrebu opravdavati svoje pleme , pisati dezinforimacije i stanje offa u plemenu a pogotovo najavljivanje buducih akcija i statistika koje idu u nasu korist s obzirom na kolicinu igraca. Nekako mi se cini da svojima zelis dignuti moral koji mora da je poljuljan a neznam...
Top