Recent content by Jobube

  1. Međunarodno natjecanje: Speed round 2012

    Cestite ekipi ! Sretno.
  2. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    A moja plava . Optuzuju me pa moram se ocstit od gluposti. Al dobro. vidim i ja da nema ode svrhe i da se ode nemoze pricat normalno! A rekli su mi da je beskorisno pricat s nekima vamo al et racunajuci kako do sad pricam dobro sa svim protivnicima da cu i snjima. Al uvik se iznimka nadje...
  3. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    Ups cak sam na 2 jos zaboravio.. Znaci nas 10.
  4. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    Sto bi ti rekao da ti ja kazem da ja i mojih (cek nek ih izbrojim sve) 7 prijatelja iz rl ,pardon 8 igralo ovu igru(s1). I da neki jos igraju a neki dodju na otvaranje novog sv jer vole pocetnu igru jer nezele uzimat premium i trosit pare na igru. Dali mi to vjerujes?
  5. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    Ako sam sta lagao. Brisem acc. A i ti sam znas ko je torin bio. Znas tko sam ja tada bio. Ja sam iz osobnih razloga morao napustit igru pri 1,5 mil bodova i dao sam sela svojim igracima. Te kad sam svoje osobne probleme rjesio vratio sam se u igru i rekli su mi da je torin odustao i zelim li s...
  6. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    Ev vam malo racunice za sv1. Ukupni br sela:41915 Barbari : 7401 Aktinvih: 34514 5kdin:18354 I to po postotku ispada 53% aktivnih sela u nasim rukama! A posto je ostalo 5k vs all. Onda ispada da vi imate 47% I nemojte zato naglasavat neku dominaciju 5k i kako smo mi 150 mil a...
  7. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    Jep u supportu kod kicka je.. imamo mi jos dosta malih racuna pa onda paladine saljemo u nasa sela da nam ih cuvaju. Racun je moj jer igram s njim druge sv. A on je aktivan oduvik zato jer moj rl frend ga odrzava na zivotu tj udje samo da vidi kak ide svijet ide jer je davno igrao na s1...
  8. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    Kume pa zar ti nevidis da je taj akaunt ugasen ima godina dana?!?! i da niko neigra s tim accountom koji ima 300 bodova... Joj joj. Nemas ti pojma tko sam ja. A nikad nes nit saznat
  9. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    zar ti vidis da ja igram s oba racuna?!?
  10. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    kakvi multy acc? gdje sam ja to priznao i koji su mi to multy?
  11. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    ja nisam rekao da nije ok.. vec me cudi zasto je njega stavio u listu (sprd naravno)onu a lik je tek dosao u pleme... samo kazem kao sto i on kaze.. al et imam drugi info o njemu i postujem sto sam cujo. Pa da vidimo kak ce to ici!
  12. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    al sta jest jest zabavan si!
  13. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    eh nemozemo ak vi nedodjete kod nas XD
  14. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    imas poruku XD sad mos pocet gadit moje ime!
  15. BEVA vs 5K DIN ( chat topic )

    Ev javim ti se u igri za sec XD al nemoj stavljat na forum! cisto iz zajebancije!
Top