Recent content by ...jocker...

  1. PartyCreatoR

    hahaha :p
  2. PartyCreatoR

    oke ak ti tak kazes :S ocemol po 1000 prem da se kladimo ;) ??
  3. PartyCreatoR

    eiss neces ma htio ne htio bices mi farmica ak mi budes blize haha
  4. PartyCreatoR

    haha haj ja i ti osnujemo pleme ti razvijas ress ja vojsku , pa onda ja tebe posle farmam ;) inace sam bolestan za farmanjem haha ... :boks:
  5. r3st4rt

    hahahaha ebem te luda :P oces ti mene prestat nasmijavat bgt??? :hmm:
  6. Patrioti

    eee ev samod a i ja pozz raju vidim stalno neke svadje daj prestanite sa tim, jer ova igra gubi smisao i ovde se sad igra da bi se neko nekome osvetio za prosli server ili da bis e svadjali i prepirali po forumu sto je bilo,bilo je sta bi ja sad trebao da mrzim sve igrace plemena sto su...
  7. Team | Hr 6 | komentar i rasprave

    softa igra najvise zavisi od aktivnosti ne od znanja ko god igra plemena duze vrijeme il manje nebitno zna o cemu pricam ;) jos ak imalo nesto zna bice u top20 :boks: ja cu doci na server ak bude poslije 1 septembra , ak ne onda cu se naknadno prikljuciti nekoj ekipi ;)
  8. Team | Hr 6 | komentar i rasprave

    mogul ja,mogul ja ? belaycicu moj hehehe ;)
  9. INSANE vs PLEME i akademije

    Jedan od najpametnijih postova u ovoj temi, volio bi ovo da vidim al da se ni jednom ni drugom plemenu ne gura deff, niti da se drugi mjesaju u slanju napada fejkova i tak to samo 1vs1 a to se moze uciniti kak ocete na 30 dana;)
  10. INSANE vs PLEME i akademije

    borise sto se ne regas sa pravimo nickom boriss pa da vidim kako ces uspjeti ;) Bilo je dog da se regamo na hr5 na istu stranu PLEME vs Tooney po nas 30 igraca bez regrutacije ikakvih clanova pad a napravimo okrsaja dog je sve bilo da se regamo sa pravim nickoma medjutim pleme je odustalo u...
  11. INSANE vs PLEME i akademije

    Eff da se i ja javim ... Jedino u plemenu sto mi se svidja jeste aktivnost,a sve ostalo je fujjj boze, ja sam jos jedan svjedok da pleme prljavo igra,jer kad smo se mi tooney regali na sv na kraju mape K55 pored mene se naso oblivion, i jos neki igraci na K55 koji su bili natrpani defom...
  12. INSANE vs PLEME i akademije

    sam se rokajte braco hahah ;) jes zanimljivo vak rpatiti po forumu hahaa :woot:
  13. Tooney

    hahahhahaa ja jesam zbog obaveza jer jbno mi radno vrijeme da neb mogao igrati ni da duala imam hahah,a ovi i bolje sto su napustili jer hr4 se svodi vise na diplomatiju nego na rat ;) al haj bilo sta je bilo polako proce ovo ljeto srescemo se mi jos al sad vj da nece biti ovakva...
  14. Tooney

    haha et sad sam te zovnuo haha ;)
Top