Recent content by jokke

  1. Spamm

    može mene ,poslala mi je napade , al kad sam vidio sliku , želit ću i češće da me napada
  2. TCO vs MH, crnci

    ;) e baš, morat ću koga uposlit zato, nestignem ni tagirati sve napade, koliko ih je danas sam imao 5, 6 a sutra mi stižu 4 a sad kad ovo pročitaju bar će doći još jedna 0. :ook:
  3. TCO vs MH, crnci

    e ti to tako sigurno, a danas sam im pustio da me izvide i znaju da imam bar 3 nuke jel tako, tako je, a valjda bi se još koja našla, za osvojit jedno selo koje će se prenoblat :lool:
  4. TCO vs MH, crnci

    ovo je dobro ,trenutno stanje od početka rata je 33 TCO 25 po plemenskom ratu, ali zna i TCO šteliti rezultate, malo se izađe iz plemena pa onda to ovako izgleda JESI SIGURAN (481|492) K44 7,767 Unpredictable Odoakar [MH] 2013-05-13 09:40:58 016| Junior | (480|491) K44 5,272 darkwanderer...
  5. TCO vs MH, crnci

    ne tlači jotke je zakon :ook:
  6. TCO vs MH, crnci

    a i ja sam rijetko, nisam ništa loše rekao, ja sam ipak iz splita , a tu se tako kaže to nije iz uvrede ili tako nešto, a imate vebita, on će se tek sad ozbiljno uključiti , prenoblao je što je trebao, sad je spreman edit: Splico moj :o
  7. TCO vs MH, crnci

    nisam to ni mislio, nego se zezam, XXXX šta ste vi svi u tco ozbilnji osim jotkea, (lakše mi je pisat nego njih dva) najbolje da ću ovde razlagat doktorate i disertacije o igri
  8. TCO vs MH, crnci

    ps nisu ovo svi izvještaji ima i drukčijih , ali ko će to pisat, sve u svemu istrenirat ćemo TCO, a onda će vas sve zgazit tako utrenirrani :boks: :festa::festa:
  9. TCO vs MH, crnci

    pa XXXX ovde ima izvještaja koje ni ja nisam vidio, ajde neka ovo mi je ko interni forum, e sad ko ovako svi sve znaju, mi i tco se igramo , a šta vi ostali radite, mi smo počeli rat sa upredictablom, a drugi nas ne interesiraju :D ma neka malo offova, itako je bilo dosadno, a šta se...
  10. ....pobjeda

    Evo sad će stvarno kraj tog servera, bilo mi je drago da sam nakon sv4 koji je bio u drugim okolnostima, ovdje od početka bio u PLEME-nu, jednoj stvarno dobroj ekipi, i stvarno mi je bila čast igrati sa njima. Nažalost gubio sam se i po drugim svijetovima, pa nisam sudjelovao u tolikoj mjeri...
  11. Top 20 Plemena

    ne nadam se ja tome, ja se nadam da će me neko restarati do lita i da ću se ovo lito odmoriti, ja sam ipak na moru, svaki dan, jer sv10 sam završio, sv8 smo praktički osvojili, pa još ovoga se riješit i eto.
  12. Top 20 Plemena

    evo kao što ti dole piše, samo opušteno, kako će bit, bit će, ko zna kakvi su ovo svjetovi postali možda budemo glavni saveznici :ok:
  13. Top 20 Plemena

    iskreno , ni mi ne očekujemo ništa od nas, mi se igramo i zabavljamo, pa dok traje traje, ubio bih se kad bi mi ovo umisto igre postao svijet očekivanja
  14. WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

    ajde ljudi ne živcirajte se itako se svi pripremate za sabore, parlamente, i neznam ni ja kako se zovu još sve te ustanove. Sad ste istrenirani do bola nakon ovoga možete voditi države, ovi šta su sad itako su zaništa
  15. WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

    hehe nakon svega ostat će samo royal i wanted, i mali MH koji više ne igra
Top