Recent content by Kid Cudi

  1. Kid Cudi

    Spam

    slabo je ovo 90 acceva, kad mislite pojačat to malo :D:D
  2. Kid Cudi

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    http://prntscr.com/gponx9 nije mi vrag dao mira u ove kasne sate. nisam skoro cjeli dan bio kuci pa nisam mogao ovo da postam ranije, ali ovakvu čast nisam osjetio već jako dugo vremena, vidite koji sam sretnik... p.s. nije photoshop, mogu i proslijediti ukoliko budete dokaz tražili :D:D:D
  3. Kid Cudi

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Istina 6,7 naloga može uzet svijet, ali sa 2,3 ljudi po nalogu :) ovo je bilo 7 ljudi na 11 naloga... u tom je problem, i opet moram reći govorite da ste aktivniji i bolje organizirniji i sve i jeste priznam vam ne kazem nista vezno za to, ali brate, imali ste 60 dana naredbe, pa zamislite da...
  4. Kid Cudi

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    jbt spavo sam do sad, jel palo još šta?
  5. Kid Cudi

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Ee a jel se i dalje ide ća sa hr poslje 30 ili se smirile strasti? :D:D:D
  6. Kid Cudi

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Istina sredina nije popustil nijednom u ova 3 mjeseca :rolleyes::rolleyes: ljudstva? daj mi pojasni :D
  7. Kid Cudi

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Glas razuma :D:D sviđa mi se. Igrao sam sve ove svijetove od 21 ali me nije bilo na vanjskom, nekako sam imo prosvjetljenje da je sad vrime da lagano odem i prosipam razum :p Ma za akciju necu govoriti ništa morala je i mogla bolje, još Homin ban u nikad gorem trenutku, ali jednostavno najbolje...
  8. Kid Cudi

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    ma nije lupetanje, samo sam prokomentirao ponosni post vlasnika računa ;):D:D
  9. Kid Cudi

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    ok akcija nije prosla, ni prva ni zadnja... Smiješno je da provodimo besane dane i noci i onda dode lik u 9 ujutro koji nista nije javio noc prije i pita jel mozemo sjec idu plemke (http://prntscr.com/glu8dg ) bio na momačkoj(haha) a od 5 do 8 izgubio 80% acca. Jbg ima nas pojedinaca koji smo...
  10. Kid Cudi

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    ti se ponosiš kad das drugome da odigra, ili nisi ni ovaj put imao vremena da se sam braniš :rolleyes::rolleyes: Marku svaka čast!
  11. Kid Cudi

    Zatvaranje svijeta

    čestitke ekipa!!
  12. Kid Cudi

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    a dobro zasto govoriš da je i ovo gotovo? pa jos imate 50% dominacije za nabit, ja sam se nasao uvrijeđen u ovom postu :D:D:D
  13. Kid Cudi

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Najpametniji, pa nije lud da igra :cool::cool:
  14. Kid Cudi

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Stefane pozovi me, kontakt imaš, ja sam ko vampir ništa bez poziva :D
  15. Kid Cudi

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    ništa ja se idem potuć do kraja i želim igraačima hr 31 zaželjet sreću u romskim ratovima :D:D
Top