Recent content by ku*ata bakica

  1. ku*ata bakica

    Spam

    http://prntscr.com/a7ce20 Evo pa kukajte da smo vam od pocetka rata regrutovali jos jedan racun tezak top25 :D
  2. ku*ata bakica

    Spam

    Jedan pokemon manje :D
  3. ku*ata bakica

    Spam

    Hajde molim te prvo amateri su regutovali psihu. Drugo amateri ne bi primili neki jak acc da se ponudi, pa primali ste i dzokavca cak daj sta das. Vi ne bi regutovali npr gammu, ludi petak, kozinu, mr x kad bi se ponudili, nemojte zajebavaj jbg
  4. ku*ata bakica

    Spam

    Znaci nemoj mi pisat "zagino", nemoj mi prijetnji tu sit sam toga :D Drugo, sto bi mi bilo krivo, nisam ja licno ni isao na tebe, ja sam isao na atilina 3 sela, covjek lijepo sva 3 odbranio i dobio je cestitke, ako cemo generalno gledat akcija je bila uspjesna, negdje jbg moras zaginut, na...
  5. ku*ata bakica

    Spam

    Naporan, glup i dosadan. Veliko znanje navuc bakljica, pjesadije i kata kamaru i sad smo neki igraci. Tugo, tugo
  6. ku*ata bakica

    Spam

    Realno samo se na ba5 moze i nazvati "barbari" ovo ostalo sve da je nekog zakona na plemenima ne bi se mogli tako ni predtavljati. Sta su barbari bez KingZeus-a, oni ovde sto su najglasniji sto se tice Barbara su vjerovatno tek posle igrali ili ako su vec ba5 onda cisto neka tamo zadnja rupa na...
  7. ku*ata bakica

    Spam

    Hahahaha vuletov advokat :D Hajd hvala ti Dino :D
  8. ku*ata bakica

    Spam

    To je bilo kad je napravio jedan od rijetkih dobrih poteza :D Tj. kad si, sad sam siguran da si ti vule, dotle je doslo da ne pises vise sa svog racuna vule9
  9. ku*ata bakica

    Top 25 Igraci

    Jedva cekam sutra, preokosutra da vidimo kako ces promijeniti misljenje za neke racune odavde.
  10. ku*ata bakica

    Spam

    Da li si ti dobio podrsku od Nerke da predje i jos par ljudi, drugacije bi se pricalo... suti Dino molim te 2-3 puta si jedno te isto popljuvo i polizo i promijenio misljenje.
  11. ku*ata bakica

    Spam

    Lijepa pamet ko je ima. Lijepa pamet ko je ima.
  12. ku*ata bakica

    Spam

    Ova djecurlija sto pokusavaju nesto odglumit ustvari pokazuju samo svoju neodgojenost. I bez obzira na neodgojenost, da poznajete Dragana (francetic) bilo bi vam krivo i grizla bi vas savjest, da ga poznajete u igrici ili ovako da ste progovorili da znate kakav je covjek. Radite stvari za koje...
  13. ku*ata bakica

    Spam

    e moj Dino, pljuni pa lizi
  14. ku*ata bakica

    Spam

    Nisi upucen Dino nemoj grijesit duse, kad je na samom pocetku Psiha se nafurala da mogu oderat Crnce, poceli 101 spijuna trazit pa smo mi iscenirali svadju i dvojicu svojih tamo ubacili, pa se upecali toliko da im je nas bio u vodstvu pa ne mogu sebi priznat da su izgubili i u vlastitoj igri po...
  15. ku*ata bakica

    Spam

    Moze bit i istinito :P
Top