Recent content by Marko Antonije

  1. Spam

    Dođi srećo moja, i povedi ekipicu sa sobom. Da vas sve zaobiđem :)
  2. Spam

    Amko, nisi daleko od istine.. ovdje sam vec pisao za svoju igru.. ima sve svoje razloge.. Ali nema to veze.. A ovim ogranicenima poput pjane, ne vrijedi pisati nista. Reci cu ti samo, da si ti za pola godine svijeta, koliko li se vec igra ovo, mene i napao samo na runska sela. 2 puta si se kucao...
  3. Spam

    Marko Antonijedanas u 19:21 sati Ekipa, našem druženju je došao kraj. Moj račun, kao i račun još par većih igrača, ide na brisanje. To smo dogovorili danas, i tu povratka nema. Razloga je više. 1. - Aktivnost. 5 od 40 igrača koliko imamo, ne može nikako samo da igra, i da se trudi, i bori...
  4. Spam

    O tome kakav sam ja igrač , ako misliš raspravljati, ja stvarno nemam šta na to reći. Niti ću dizati sebe, kao neki. Neka to drugi procjene. Ono što je činjenica je da na ovome svijetu nisam agresivan uopće, i da samo stojim u mjestu, sa jako malo nekih pokušaja. Bilo je tu faza, kada bi uzeo...
  5. Spam

    O cemu bolan ti pricas, sta smo se razvukli, sta smo radili. Prva stvar, ovdje smo se iskupili za pb i zajebanciju. Ekipa sastavljena od igraca koji nikad skupa ne bi igrali, vec krenulo kao sala, pa evo dodjosmo ovdje. Dok su neki kljukali pb i bili na 20 sela, ja sam tada tek uzeo drugo selo...
  6. Spam

    Neprijatelju se ne prepuštaju sela.. Mislim u vašem slučaju jesu, vi uđete na račun i ispraznite ga sami sebi.. Ali nema to veze, ovo je igra na duge staze, neki otpadnu, neki igraju.. A veci neprijatelj biti nekome od codename racuna i nije neki problem..
  7. Spam

    A ti se moliš svome, da ne odustane tko od njih ;)
  8. Spam

    Cekam vas vec dugo, ali evo nikako.. Samo dajte, smori se ovako :)
  9. Spam

    Šta je Ludi Petče, ni sa mojim naredbama me ne mozes prenoblati ? Kraljevi utajmirali ciscenje i renoble u 400 ms razmaka između moje zadnje noble i deffa što sam tajmirao, na 100ku, hahahaha. Dobro ce te ih vidjeti sada, a jeftino ste se prodali, pozz. Ps. Treba li vam kakav sitt od naših...
  10. Spam

    A gledaj, ide još jedan train, a stavljen na ignore ? Hoćeš opet sam sebi čestitati na noblanju ?
  11. Spam

    Na miru uzeti selo, na kojem je odanost već spuštena, a napad stavljen na ignore ? Vidi se deff od gamme iza kako ide, napada nema ? Inače noblaš sela sa jednom plemkom ?
  12. Spam

    Pozdrav za ove što bi prodali majku za selo. Na koji sljedeći račun će te upasti ? Poslati plemića, i staviti napad na ignore, da se ne skonta ? Bravo Semine, bravo Belmine. Nemojte više da se javljate ovdje, vi o nekom poštenju da pričate. Jadnici, gamma je li te stid, šta si dopustio...
  13. Spam

    Ajde ti ?
  14. Spam

    Nadamo se :)
  15. Pozivnica

    Hvala Wickedu što je prije vremena otvorio forum za svijet 32, te nam omogućio i ovim putem da se javimo.. Na 32 stiže Crows, sa jednom budalom na čelu što se još bakće oko vodstva hehe. Dobar dio stare ekipe sa 24 stiže, i neka svježa pojačanja. Ovim putem pozivamo, malo više od 3 dana prije...
Top