Recent content by - Menelej -

  1. - Menelej -

    13ti rođendan Plemena - nagradni kviz

    1. 24 (ukupno 28 servera, od toga 5 su na engleskom/americkom jeziku) 2. 2006 3. 8.48.2
  2. - Menelej -

    Spam

    cuo sam da se sad gradovi kupuju za pb, ah mora da to rade clanovi dkl-a i takvih slicnih plemena :D
  3. - Menelej -

    hr23-rasplet

    zato smo macka i ja igrali protiv cijelog dkl-a, macki uzeli gradove samo ove sto su miljama udaljeni od nas a sto meni niste uzeli nijedan grad?? haa sto? zato sto veze nemate i da se igra nastavila normalno ne bi nikad uzeli, kratko i jasno i mozes mi tu sad romane ispisat o svemu i o...
  4. - Menelej -

    hr23-rasplet

    ja cu vas prozivat jer ste izdali mene i macku, i kovali zavjeru samo da mu uzmete sve gradove, sto je jadno stvarno, al eto vratilo vam se sve, izgubili ste
  5. - Menelej -

    hr23-rasplet

    vratio se kralj propadanja
  6. - Menelej -

    hr23-rasplet

    gdje mi je moj jaran sniper sto kaze da nisam nsita pokazo, a isjeko vam najmanje 200 plemica hahaha, steta sto necu jos toliko jer se zavrsi svijet :'( :zid:
  7. - Menelej -

    hr23-rasplet

    ti nisi nista pokazao kao i cijelo pleme dkl, grada mi niste mogli uzeti, sto je jos smjesnije niste kako treba ni smjeli napadat, i nesto mi tu pricas, mogu i tebe i cijelo tvoje pleme naucit o ovoj igri
  8. - Menelej -

    hr23-rasplet

    hahahah, najsmjesnije u svemu tome sto sam ja svijet igro iz zezancije, i onda se nalazio medju 200 crvenih, ni grada mi niste mogli uzet i necete nikad nijedan ni uzet, zato zacepi malisa nadam se samo da cemo se srest na jos nekom svijetu da ti tatica pokaze kako se igra bez pb-a!!!! i da...
  9. - Menelej -

    hr23-rasplet

    vi i vase akcije, uzimali gradove samo neaktivnim igracima i jos na kontinentu gdje imate odnos sela 10 na prema 1, svaka cast to je respekt :D evo ja vam se divim zivota mi mog hahahah
  10. - Menelej -

    hr23-rasplet

    znaci ti igras na kwonelu, dobro da znamo kad te budemo restartali
  11. - Menelej -

    hr23-rasplet

    ovo su komentari djece sa plemena
  12. - Menelej -

    hr23-rasplet

    rece dkl-ovac, hahaahahaha ne znam kako jos uvijek smijete komentarisati, mene bi bilo stid da sam igrao na nacin na koji vi igrate, i da sam kojim slucajem bio u vasem plemenu (a imao sam ponudu od rewcrewa jer su usrali kontinent sa stalnim mijenjanjem plemena) odmah bih izasao iz plemena i...
  13. - Menelej -

    hr23-rasplet

    ma vas je zalosno gledati kako igrate, veze vi nemate, igrate prljavo i pokvareno, smisljali ste kako da se rijesite divlje macke jos dok je savez bio, al dzaba vam sve kad ste nula od igraca ako cemo realno gledati, dkl je uvijek bio takav, sluzili se svim i svacim, tako da to nije nista...
  14. - Menelej -

    hr23-rasplet

    Sramotna akcija dkl-a na macku, znaci dok je jos bio savez vi ste spremali zavjeru protiv macke i spremali plemice i nuke, i opet ni blizu niste uspjeli, sasjekli smo vecinu i plus ste imali srecu sa nekim gradovima. Pokvarenijih igraca jos nisam sreo, i ne postujem vas vise uopste ni kao osobe...
  15. - Menelej -

    Spam

    amateri su amateri
Top