Recent content by mirotvorac

  1. Spam

    Hm, pokušavam razumijet šta se tu dešava. Jel ovo: neko je upao na neki ac, poslao na njega iz svog sela napad i stavio ga na ignore. Samo mi nije jasno, kako to Marko ti znaš. Osim ako si i ti upao na taj ac i to vidio?!
  2. Zatvaranje svijeta 1

    Ne može štrucla van. Ostao bi bez 200 PB :) haha, 200 prema za 7 godina. Da nisi i ti smajkiću bio na štrucli?
  3. Zatvaranje svijeta 1

    Legendarni svijet hr servera. Kako sam vidio prvak je imao više sela nego svi prvaci svih drugih svjetova skupa. Fakat se moglo malo bolje nagradit toliki trud. Kako god, čestitka pobjednicima, trebalo je to izdržat. :)
  4. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Evo baš malo pogledao šta ima na forumu i vidim da se provlači zaključak da je jedan igrač (neću imenovat) uspio sve odbranit od akcije jednog drugog igrača (neću ni njeg imenovat) samo zato jer mu je neko dojavio kamo ide 3-4-5 nuka. Zanima me (ako je to tako) kako uopće onda nekome može pasti...
  5. Dream Team -hr30

    Ja taman počeo čitat, nakupilo se toga za pročitat - i nestade spama. :oops:
  6. Dinari - Gerila

    Evo, kako izgleda i ovaj svijet se bliži EG fazi. To triba proslavit :D
  7. top 20 igraca

    Opet samo spam i svađe. A tema je Top 20 :rolleyes:
  8. top 20 igraca

    Obožavam ove koji burzu drže u životu. Ja ovaj svijet igram samo zbog burze :)
  9. Spam 1.0.1 beta

    Nikako se naviknut na ovaj novi izgled foruma. meni je stari bio puno bolji...:(
  10. SPAM

    To se wicked malo našalio sa DKLom, ništa zlonamjerno. Inače original izjave kažu da je iz 2. svj. rata kad je Tito tu rečenicu rekao partizanima: "drugovi, iz poraza u poraz do konačne pobjede". Naime, partizani su uglavnom bježali, ali su na kraju dobili rat. Tako i DKL. Ako uspijete pobjeć...
  11. SPAM v3

    Kad vidim šta ima u ovoj spam temi pada mi na pamet da bi trebalo otvorit i temu 'rasprave i kulturne svađe'. Ako je ovo spam, onda ta 'raspravljačka' tema definitivno fali.
  12. Novi forum!

    Slažem se.
  13. hr23-rasplet

    Nek se zna, ovo pravilo o limitu sitanja je po meni jedno od bezveznih pravila. Ne vidim razlog da ako neko ima volju, vrimena i živaca sitat više računa da mu se to zabrani. Naravno da ga u tome prate loše strane sitanja, česta blokiranja slanja napada, podrške ... To je sasvim dovoljno da se...
  14. Top 25 IGRACI

    Pjana, na koga si to mislio pod 'vas banuju'? I šta te to točno čudi?
  15. 13ti rođendan Plemena - nagradni kviz

    1. 26 2. 2003 3. 8.4
Top