Recent content by Mr. Indigo

  1. Mr. Indigo

    Brisanje neaktivnih računa - dopuna

    Sta ce ti vise uopste bilo kakav nick bilo gdje na hr serveru kad se gasi :D Nek brisu sve, sto smo se igrali, igrali smo :D
  2. Mr. Indigo

    Zatvaranje svijeta 31

    Ne poklanjas ti nista nego vracas sto smo ti slali, za one ucjene, sto si nas ucjenjivao da ces preci u DT ako ti ne budemo slali pb, sad vracaj svima, tako ti i treba :*
  3. Mr. Indigo

    Zatvaranje svijeta 31

    Pobijedjen je od strane Panjeva, ekipe sastavljenje od 2 plemena Panjine i UDBA Porazili smo ekipu Dream Team na celu sa Sasa Budisa kasnije mu u pomoc dosao i drug Andy. Hvala na cestitkama, zivjeli
  4. Mr. Indigo

    Spam

    Jel se naljutio Marko Antonije ili sta ?
  5. Mr. Indigo

    Spam

    Bit će ih još :oops:
  6. Mr. Indigo

    Spam

    Pozdrav svima, PDP je stvarno dosao cisto iz dosade, jos nije dosao u potpunom sastavu, fali tu jos starih panjina, jbg svi smo mi ostarili vise za ovog, lijepo je vidjet fina imena tu jos uvijek, zalim sto neke vise nikad necemo vidjet, ostalo je nekolicina sa kojima se moze fino i slozno...
  7. Mr. Indigo

    Spam

    Udri ga rew , jaci si :D
  8. Mr. Indigo

    Događaj Zvijer Crne Planine

    Odlicna stvar, inovacija, svidja mi se :)
  9. Mr. Indigo

    Spam

    Haha
  10. Mr. Indigo

    Spam

    Ti prvi ne bi za mene glaso <3
  11. Mr. Indigo

    Spam

    Ja glasao za gammu :oops:
  12. Mr. Indigo

    Spam

    situacija je ovakva
  13. Mr. Indigo

    Spam

    Kasno sad za inat, trebalo se inatit od pocetka a ne kad se izgubio rat :)
  14. Mr. Indigo

    Spam

    Smijes li ? :D
  15. Mr. Indigo

    Spam

    Vec sta ga prepustili fakticki :D Dosta ste gresaka uradili, sto kaze mali Mario trebali ste vise off-a trositi na nas, imali ste duplo vise gradova uzimajuci u obzir multije i saveznike, govorim opcenito za DT, sad je situacija takva kakva je, nista jos nije gotovo naravno, ima tu jos dosta...
Top