Recent content by mr.v

  1. SPAM

    de dzole ne seri , sjever gotov bio kad sam ja presto , u pozadini 30 barbara iznoblali , stampo se deff nenormalno
  2. SPAM

    nakon sto je svijet bio prelomljen po drugi put i nakon sto je na accu svako selo na frontu imalo baklju i 50k deffa a acc bio vracen u top5 , nazlost faks i rl obaveze ne mogu planirat , jednostavno dodje vrijeme kad se i to mora odradit :D
  3. SPAM

    niti sam imo sifru bilo kojeg acca u crncima , niti sam ulazio na ijedan acc u crncima , a isto to vrijedi za veliku vecinu bijelaca , aktivnost jedina velika prednost ( mog acca) naspram vecine acceva u crncima ( a vjerujem da to i crnci jako dobro znaju) jer svaki put kad bi acc pocrvenio...
  4. SPAM

    s obzirom da vidim da se ovo lagano blizi kraju, ovim putem cestitam svim crncima koji to zasluzuju (a 90% ih zasluzuje , cak i dualli od francetica , on sam ne nikako) na finoj i zanimljivoj igri kao i ulozenom trudu, sa mnogima od vas bi mi bilo zadovoljstvo igrat na nekim od narednih...
  5. Spam

    tipikalija , kad vidite da gubite onda kao svi brisete acc ... :D
  6. Spam

    brko sta ti imas protiv muslimana ?
  7. Spam

    a cuj kad restartas solidan broj crvenih , tesko da vas ne bude vise , a niste vi nista sjebali , zakucali ste 150k offa na 50k deffa ...
  8. Spam

    samo se ti ispucaj tu po forumu , ne bi nikom bilo lako nakon sto izgubi komplet plemenski off da bi noblo 1 selo :kokice:
  9. Spam

    a recimo zašto ti jedan svijet u zivotu ne mozes odigrat bez muljanja , upadanja drugim ljudima na acc i neargumentiranog prozivanja po forumu ?
  10. Spam

    pa samog sebe si poceo poklapat , bas zato sto nece da me deffaju kamikaza kuca off i plemke na meni ? ko te to postuje , 5 igraca i ostalih 20 acca koji su ti na sittu ?
  11. Spam

    jako lijepe rijeci od vodje jednog poprilicno jakog plemena , puca ti k za tvoje vlastite igrace i za igricu , to nam indirektno pokusavas rec da smatras da ste izgubili kad ti puca k :kokice:
  12. Spam

    ma sta si ti umisljas ko si to ti da meni govoris koga cu izbacit iz plemena a koga ne , ne poznajes ga na osobnoj razini i ne znas isto tako da je dzo ok lik kojem je cilj ove slike bio upravo ono sto je i dobio , tebe iznervirat ... umedjuostalom sta mozes ocekivat od nekoga kome si provalio...
  13. Spam

    ajd molim te prestani prozivat , ovo od dzoa nije korektno i ja se ispricavam u ime crows zbog toga a ti ohani vise , blokiramo te pocnes se javljat preko sitteva , psujes po forumu , pa jel mozes bit normalan duze od 2 minute ... prozivate za stvari koje radite u svakoj prilici koja vam se...
  14. Spam

    mislio sam se suzdrzat i postedit ovih rasprava al ocito da cu morat i ja koju prozborit jer ovo ovako ne ide , da pricate po crowsima sito i reseto a nijedno od preostalih plemena na ovom svijetu nije zrnu bolje niti postenije ( ne kazem da su kod nas sve stvari u potpunosti moralne , legalne i...
  15. Spam

    lazes by gringl
Top