Recent content by mrs.mexico

  1. mrs.mexico

    Osmicevic Dino <3

    Ja ne mogu da vjerujem sta ste napravili od ove igrice..malo cu biti vulgarna ali SRANJE bas pravo. Nisam mogla a da se ne javim citajuci ove vase gluposti i prepucavanja. Gdje je nestalo postovanje,bez obzira bio neprijatelj ili ne i sam adraz ove igre koju igramo. Sada je samo stvar ko ce koga...
  2. mrs.mexico

    Spam

    http://prntscr.com/99jykx da promijenio sam misljenje kada sam skontao stavas trojica radite skontao sam odmah Srebrenika i Ahmedkinga a ti si se na kraju razotkrio i sam svojim komentarima jednog zadnjeg balavca si to ovdje i potvrdio Ja uvijek stojim iza onoga sto kazem za razliku...
  3. mrs.mexico

    Top 25 Igraci

    Malo vas je ova vrucina udarila u glavu ajde malo se rashladite :D
  4. mrs.mexico

    SPAM

    iii sta stim
  5. mrs.mexico

    SPAM

    Da barabri si extra jak protivnik da su se fokusirali na njih da su nama u 4 dana pustili 94 sela :P
  6. mrs.mexico

    Poredak plemena

    Limun je kiseo po malo a i krastavci kada se ukisele ,a sta djeca znaju sta je limun a sta krastavac
  7. mrs.mexico

    M!LF, MiLF vs TCO

    hahahhahahaha Cim je na pomolu bila oluja misevi pobjegli sa broda a Kapetan takodje napustio brod iako nije bio niti napadnut
  8. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    predatori81 (514|493) K45 10,031 predatori81 [TCO] HIV Divlji [RWP -a] 2013-07-20 14:11:54 033 Nova revolucija (505|480) K45 8,628 predatori81 [TCO] 100-ka [RWP] 2013-07-20 09:40:46 Barbarsko selo (512|495) K45 4,223 predatori81 [TCO] winetu [RWP] 2013-07-20 08:59:03 Baltezar...
  9. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    Da ali sa jednom razlikom vi ste uzeli nasem igacu selo : joker021 (477|493) K44 5,349 Unpredictable krle 212 [M!LF] 2013-07-18 07:44:31 pa samo to selo mi vratili od igraca plemena M!LF sa kojim smo u ratu...medjutim igraci iz plemena sa kojima imamo NAP tj iz plemena RWP i RWP -a to su...
  10. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    Koliko mogu primjetiti da dobro ne vidis a sada i ne cujes . Vrijeme ti je da posjetis doktora i odmaknes se od tog kompa jer svakako nisi koristan u ovoj igri . Da bi bio koristan treba da znas kako se igra pa da se ne sakrivas iza drugih. Pozdrav
  11. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    Igrac bez plemena je niciji igrac i ne treba mi nikakva dozvola a najmanje od tebe pobjeglico . Nisi imao snage da ratujes pa se sada skrivas iza Saleta i tu nesto pricas .
  12. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    Sale tako nesto nije nigdje napisao niti nas obavijestio i da li si siguran da imas ovlasti od Saleta da tako pises i tvrdis ovdje
  13. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    nigdje ne pise da vama daje gradove ovdje hramova nema jedino ako su tebi u ocima nacrtani i ovdje se radi da je selo uzeto od mene i ja sam napadnut Offom a ne neki vas lik
  14. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    koliko vidim u diplomaciji mi kao pleme imamo NAP sa RWP,RWP-a I posto se u zadnje vrijeme kroje nova pravila da ne bi pogresno protumacio molim objasnjenje da li je ovo krsenje NAP ili nije Napadači: opet ja Porijeklo: Sale pije rakiju (494|497) K44 Količina: 0 0 0 0 0 1434 0...
  15. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    ne kune mati Muju sto se kocka nego sto se vadi pa tako i vi samo se nastavite vaditi
Top