Recent content by Muhammad Ali

  1. Muhammad Ali

    Spam

    ne volim private :love: više ovako među ljudima
  2. Muhammad Ali

    Spam

    hahaha pa dzaba ce igrat ostali :p i gubit vrijeme sta se ni skupljaju uopče :ludilo:
  3. Muhammad Ali

    hr23-rasplet

    Daj brate jedno pravilo gdje piše.. da se ne smije pisat na vanjskom.. ako trenutno ne igraš taj svijet :D hahaha a igrao ga da dok me volja bilo, a i pratio sve skupa :love: Što i ne znači da ga opet neću igrat, ili da bi mogao i sad krenut da me volja :p
  4. Muhammad Ali

    hr23-rasplet

    mnogo ste izvještaja stavili dosad bgmi :D da jeste krenuli uopče stavljat.. nebi ni pisali ljudi gluposti tu,.. al ovako vidi se da ničeg boljeg ni nema dosad ovdje :love:
  5. Muhammad Ali

    hr23-rasplet

    jaoo :D to svi poludili hahaha ovaj francetic sve zna, i svi drugi nista i nikog neznaju i riješeno :D Čovjek je jednostavno takav.. i primjer: Svima nama je sad večer.. Ali on bi bez beda sad uvjeravao ljude da je jutro.. i bio siguran u to.. i da svi drugi u krivu :hahaha:
  6. Muhammad Ali

    hr23-rasplet

    Čovjek objasnio :D ma hajde laganini samo sta se uspalili hahahaha Meni čast što mogu sa tobom velikim u diskusiju ući, i da se raspravljaš samnom malim :andjeo: Ti poznat lik i sve to, stariji, iskusniji i sve to.. Pa ono kad sam već "nepoznat" iako toliko postova na vanjskom.. šta si isto...
  7. Muhammad Ali

    hr23-rasplet

    Tko uopče priča o DKL-u.. Kako li uspio povezat ti octopusy-a i dekkera sa DKL.. rekoh da su ti igrači igrali od početka svijeta sa tim ekipama gdje su bili prije nego sad prešli vama.. I da ako im je toliko smetalo nešto tamo otišli bi ranije.. Pošto su ionako otišli i boli ih briga, opet bi...
  8. Muhammad Ali

    hr23-rasplet

    Ko li je ljubomoran :D hahaha nema mene tu u igri na ovom svijetu, samo tu na forumu gubim vrijeme pomalo.. :p Uvijek se nađe ovako neko, ko ce se raspravljat :love: iako zanimljiviji mi francetic, pjana i ovako neki ozbiljniji igraci :love:
  9. Muhammad Ali

    hr23-rasplet

    Ti kao prvo fino rekao da nemaš ovdje veze sa vođenjem tog plemena nego da vodi Gamma sve.. - a sada to drukčije okrećeš i pokazuješ.. Kao drugo.. ti isti igrači tipa Octopusy, Dekkeri, a i prije toga igrači PSIHE.. Su od početka svijeta pa dosad svo vrijeme u toj ekipi i igraju sa tim...
  10. Muhammad Ali

    hr23-rasplet

    Sta se hvatate toliko spajanja Amatera sa DKL.. :andjeo: to najnormalnija stvar i sastavni dio igre, da se diplomacije mjenjaju.. i u toj situaciji kad igraš protiv cijelog svijeta, je i najbolji potez moguci, kako za DKL tako i za Amatere.. (od nema šanse sa obe strane zasebno... Povećali su...
  11. Muhammad Ali

    hr23-rasplet

    Nije loše ovako izvana gledano :p to jutros neka obostrana akcija? ovamo nimfomanijak meta, a tamo luda mačka :andjeo: :pivo: i samo tako naprijed :boks:
  12. Muhammad Ali

    hr23-rasplet

    gdje su reporti :D nitko se ne hvali :(
  13. Muhammad Ali

    cestitke

    ma otkud tebe tu :D ti da zaboravio igricu ovu :p sasvim očekivani potez.. ovo sa gašenjem.. Ova ekipa nije mogla ni zasebno.. ni protiv Pingvina ni protiv Slovenaca.. a kamo li nakon šta se oni međusobno spojili.. nema tu aktivnosti prije svega.. osim nekih pojedinaca.. al teško da 5-6 ljudi...
  14. Muhammad Ali

    Spam

    eto i ovdje pozdrav.. :) Cestitke crncima na uspješno regrutiranom svijetu,.. i :pivo: i cao zdravo ova igra jednom zauvijek :love: sto ste me vidjeli ste me vidjeli na ovom sranju :) na vasu srecu, vecine barem..
  15. Muhammad Ali

    Spam

    Uhh jesi se uspalio nešto, kad se dirnulo u istinu :D a i protiv Psihe ste fino ratovali da.. slično ko i sada, ili čak i manje.. i tamo ste fino posložili svoje u vodstvo hahaha i sjebali preko njih da slučajno na budu bolji od vas :hahaha: Pa da jedino crnci znaju kako vodit diplomacije, i...
Top