Recent content by Natasa.S

  1. Natasa.S

    Spam

    auu al me farmas bas mi je zao :D
  2. Natasa.S

    Spam

    Cestitamo Hr22 na objavi rata plemenu SB samo ko ce koga kad se pobrisemo?
  3. Natasa.S

    Spam

    hocu doniraj zamjenicu nik
  4. Natasa.S

    Spam

    ajde osmo doniraj mi 500pba da zamjenim nik pa da ti bude srce na mjestu
  5. Natasa.S

    Spam

    sto bi stavio muski nik? kad sam do sad igro par servera sa ovim nisam ja bez obraza pa da se moram kriti ili da se plasim poslijedica sa starih servera pa da ih mijenjam ko gace
  6. Natasa.S

    Spam

    pa dodju tu na forum glume lolu a ingame ih farmaju nebitno nisam znao da igras
  7. Natasa.S

    Spam

    ko ce znati kad svaki server mijenja nik? ko i vecina ovdje
  8. Natasa.S

    Spam

    ajde baklavo vozdra neigras ovaj server nemas pravo spamati kad se regas onda spamaj do mile volje
  9. Natasa.S

    Spam

    ti pricas nesto o jeziku kao hrvatski server a pocinjes post sa DE LJUDNO BA haha kad procitam tvoj post dodje mi da lupim glavu od zid
  10. Natasa.S

    Spam

    osmo kad porastes bices ko SB uzivaj ako hoces sredim ti poziv za pleme ali samo u kopiju SBa ce moci
  11. Natasa.S

    Spam

    ovi svi sto brisu racune u team plemenu nakon nekih 15 palih sela mozda i manje neznam tacno niti me bas interesuje, bas je sramota da tako napustate igru sledeci je osmo predpostavljam neki izgovor ce naci samo da mu nepise ime na tabeli latest ennoblements pa kad imas 3 TEAM PLEMENA sa od...
  12. Natasa.S

    Spam

    bilo je zabavno vece fini napadi a jos bolja odbrana vidicmo se za 20 dana :D
  13. Natasa.S

    Spam

    ne bas smo u skype konferencij i razmisljamo dali da igramo partiju age ili da posaljemo neki train
  14. Natasa.S

    Spam

    sta ja znam sta se desava u tvom mozgu nit me zanima zao mi je iskreno da ti treba toliko paznje mora da ti nesto dedostaje u zivotu ali eto mozda ti pomogne razgovor ovako sa ljudima na forumu laku noc
  15. Natasa.S

    Spam

    pa da imas ko na hr18 gdje si cak iz zdrave bjezo zbog srama kako bi u vojsci? 5:0 za nas naravno to sam hteo da cujem bravo na faksu nemas net mobitel tablet ili nesto ti si pro ti se moras snaci kako to jbg sve ti moram crtati
Top