Recent content by nikname

  1. nikname

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    :cool::cool::cool:
  2. nikname

    RAT - EAG VS PDP

    HAHAHA pa šta je to pijana pokazao protiv NW dok smo mi igrali i ratovali on je farmao i kupio đabe sela tako ste i ovaj svijet uzeli sve bilo đaba
  3. nikname

    RAT - EAG VS PDP

    pa jesu nastavili šta bi drugo radili jel uvjek ti to van vadiš kad te malo počešljam po mozgu i dadnem ti mislit :):):) a i vi ovdje en igrate pošteno niste prekinuli NAP al ste na sve druge načine muljali i gurali se na kontinent gdje je PDP čistio i ratovao samo ste se uvukli i smetanu...
  4. nikname

    RAT - EAG VS PDP

    mi smo slo 16 osvojili sa plemenom kojeg smo organizovali na fejsu cjeli nam se svijet smijao igrali smo tačno tako kao šta ovdje igra eag bilo me stid i prestao sam igrat kad sam vidio da če tako loše pleme pobjedit tako da i nije uvjek da treba bit dobro pleme mi smo bili skroz loši samo smo...
  5. nikname

    Dvije tri za NW :)

    ne srđim se ja nimalo mi smo pokazali srce i borili smo se sa tri plemena eag je pokazao samo da su kukavice i niste napravili ništa nego freee sela uzimali i dalje to radite i rekrutirate sve po redu neznam gdje čete vi akademiju stavit kad toliko rekrutirate botovi ste samo tako i nema veze...
  6. nikname

    RAT - EAG VS PDP

    ni to nije tačno mi smo se več prije pada tog sela rokali sa PDP bilo je več napadanja i tako dalje
  7. nikname

    Spam

    pa kako nisu to FREE sela akd mi tada više nismo ni igrali jer su nas PDP sredili tad kad ste vi došli bilo je več gotovo tog malo defa bilo je u selima od prije mi dalje defali nismo niti smo sjekli i tako dalje da smo to uradili nebi ni vi ta sela dobili
  8. nikname

    RAT - EAG VS PDP

    BLA BLA mnogo pričaš gluposti a i nepričaš baš nekih realnih stvari vi kad ste sa rekrutacijom uzeli SG tad vas je trebalo i stid bit. Od NW nema prelaska u PDP mogao bi preič jedan račun al taj račun nije hteo jer nije bio dovoljno aktivan tako da je PDP kazao da neče nikoga uzeti Šta pričaš...
  9. nikname

    Spam

    ma PB nije ni toliki problem kad gledaš da ti 10 igrača radi đabe sela i nuke sprema da ti sela sprema onda kad se nagutaš tih đabe sela onda je lako srat sa punom guzicom jel
  10. nikname

    Pitanje za cijeli server

    nema na čemu zaslužene su kad se tamo rezultati stvaraju onda čestitam jednom sam skoro zaigrao tamo sa vama na nekom svijeti neznam dali ste pobjedili tamo tada ste bili pola pola u zaključnoj fazi igrali ste protiv moga bivšeg vođa koji me učio igrat i ako ste sanjim došli na pola pola onda je...
  11. nikname

    RAT - EAG VS PDP

    idemo PDP i ja navijam zanjih dosada su na svijetu najviše pokazali pa se nadam da če i dalje derat naokolo
  12. nikname

    Dvije tri za NW :)

    nije nama EAG ništa napravio nije ni nikome na svijetu osim male djece kojima je uzimao sela hehehe baš se zabavam mi smo svoje odigrali al EAG osvojit neče to se zna nije ni zaslužio niti nešto pokazao
  13. nikname

    Pitanje za cijeli server

    http://www.twstats.com/en67/index.php?page=player&id=9906617 ja i showl udarali dual bili smo 8 na kraju svijeta al tad je bilo po 30 000 igrača na početku inače ova dječurina nema tamo šta tražit tamo se bori a ne uzima đabe sela hehehe al ima tamo fina hr ekipa koja dominira pa im čestitam...
  14. nikname

    Spam

    ma sanjam ja otvorenih očiju kako nešto da osvojim po što povoljnoj cjeni pa se pokazalo da je sve preskupa da bi išta mogao uzet :):):):)
  15. nikname

    Rat - PDP vs NW , NW-a

    daj si spamaj ti tamo u svome kutu gdje vam je i mjesto jel ne primječuješ naziv ove teme i da je tema sa eag zaključana nekako neče nitko pričat savama osim adina ko got to bio
Top