Recent content by NimFoMaNiaK

  1. NimFoMaNiaK

    Spam

    jes ti neki bezobrazan lik
  2. NimFoMaNiaK

    Spam

    Lep fajt oko whta cestitke svima :) Mozemo se sad vrijedat cudno mi je ovako :S
  3. NimFoMaNiaK

    Spam

    Boli salu kiki,on sad cita i ispija drugo pivo jer mu se može :]
  4. NimFoMaNiaK

    Spam

    Dosadno je kad nije pdp vs dt :( nema se ko svadat
  5. NimFoMaNiaK

    Spam

    Cestitke panjevi :) svaka vam dala
  6. NimFoMaNiaK

    Spam

    Davno sam ja prestao sa illegalcem,cak tamo kad je 32 krenila :P Ako te smijem ispravit,pleme DT je krenilo sa jednog konta i iz zajebancije plus par multica sa strane udba pdp i ostale kombinacije su bile puno brojnije i ne mozes rec da nisu,diplomacija je pomogla dtu da se rasiri i to je to...
  7. NimFoMaNiaK

    Spam

    Kome ti ste? Pricas ko da ja igram haha
  8. NimFoMaNiaK

    Spam

    Mislim da je vrijeme da zakopamo ratne sjekire i pocmemo sirit ljubav i noge
  9. NimFoMaNiaK

    Spam

    Joj mario falili su mi tvoji romani:rolleyes:
  10. NimFoMaNiaK

    Zatvaranje svijeta 30

    Cestitke momci :*
  11. NimFoMaNiaK

    Spam

    Jao autista pjanicha hahahahhahahahahahahahaha prejak si lik Shalom acc je cuda radio na 30 nama I sa offom i sa podrskom, kolko god bili od zada najvise se od njihovih napada treselo u situacijama kad su svi imali jace polunuke oni bi imali po 5 6 nuka Oborili u farmanju u offu i podrsci, a ti...
  12. NimFoMaNiaK

    Spam

    Jest evo propao mi zivot radi toga :( Da si pametniji znao bi da skola nije mjerilo inteligencije ;) A to sta se tebe vata autizam pa me pokusajes poklopit ne idje majstore Al plus za trud
  13. NimFoMaNiaK

    Spam

    Pami druzis se previse sa amidzicem vedebilom Imas prve simptome autizma :/
  14. NimFoMaNiaK

    Spam

    Opet neki downovi sindromi aktivni Svasta iksde Poyy za dzoa elma iveka docu i mamu tatu huga hugolinice i reziju
  15. NimFoMaNiaK

    Spam

    Kakve veze ima to sta nije pisao par dana sa icim? Ogranicen ko balkon Upravo sam otkrio drugog autista Sad mozes nastavit sa svojim neartikuliranim zvukovima da se glasas kao inace Poyy (Elmo lajkaj mi)
Top