Recent content by o kak0 je lepo biti glop

  1. SPAM

    Jel ovo kako nema doktora umrlo ovo ?
  2. TOP 25 igrača

    Sta ja mogu kad ti meni psujes, sta tu mogu nego li te prijaviti........ Ja sa tim nisam imao veze, davno sam to reko i necu se ponavljat. Mozes prozivat za sta god zelis....... Nik mi osmicevicu govori dovoljno, ne moras ti 10 puta napisati da sam glup.... Vidio si kako igram, naravno da si...
  3. TOP 25 igrača

    Svako svog konja hvali.
  4. TOP 25 igrača

    Meni samo nije jasno ovoliko prepucavanje i prozivanje, a tek je ovo uopce i pocelo... Sta imate spominjati ove racune koji su zbog pba sad na vrhu.... Imaju sad morala koliko hoces, imaju sela, vojske, vecina osmicevicevog plemena je na pb igrala, bar ovi trenutno najboilji. Da li to nesto...
  5. SPAM

    Nemojte covjeka...
  6. SPAM

    Dobro si odigro doktore, puno bolje nego li sam mislio da ces :D Predji na drugi svijet, ovdje nemas vise sta traziti, vise srece drugi put. Pusti ti pamija levata ;) Sta se s njim raspravljas doktore :D
  7. SPAM

    Svaka cast na akciji... pametno odradjeno.... Ako ne prenoblamo koje selo, bit ce savrseno za vas. Ako i prenoblamo, opet ste na nag_zili :D
  8. SPAM

    Bilo je dosta defa u selu cim moja nuka sa 450 ovna i 200 kata nije srusila skroz zid :D Zar sokol ikad spava ?
  9. SPAM

    Ja cu rec prvi potez od racuna doktor koji mi se svidio ( osim sto mi presjeku 2 traina po danu :D ). Sklonio je deff koji bi izgino sigurno, sto mi se svidja, pametan potez.
  10. SPAM

    I meni se cini hahahha nije ovo za nas izgleda :D Sta se svi pravite posteni.... niko od vas nije posten na ovoj igri ( za zivot necu nista reci ), a nisam ni ja izuzetak. Samo, neko ima granice neke, neko nema.... Svi smo mi govna, manja ili veca tako da se ne morate svadjati oko toga :D...
  11. SPAM

    falis nam samo ti :D
  12. Poštovani Igračhi.

    Zar i ti lazo :p eo nek ti bude i od mene sretno... samo koliko vidim slabo si presto igrat
  13. SPAM

    Ja sam pisao vodji UN-a, imate poruke kod njega ako vam trebaju slobodno ih procitajte. Covjeku sam reko sta ce mu se ubrzo desiti, pa ce mi reci upravu si bio. Da sam ja njemu predlago ista, ikakve dogovore i slicno, ne. Meni ne smeta njihov deff kod vas, samo sam mu reko da malo razmisli da...
  14. SPAM

    Decko, osnova igranja plemena je farmanje..... To je nesto bez cega se ne moze ..... Mozes ti biti najbolji igrac na svijetu, ako ne farmas donji si.... Dok to ne shvatis neces nikad nista postici...... Jest, bas se vidi kolik nas vodja kupi free sela.... stvarno .... Samo udjes pogledas...
  15. SPAM

    ahahah 25 :D a decka :D ako je ovo 25 , sta ce tek bit za 15 dana doktore ?
Top