Recent content by OFFF

  1. Dream Team -hr30

    Idel se na 31 mmm :D Jasko
  2. SPAM

    Brani me :(
  3. SPAM

    A ona moja recenica trebala je da se odnosi od odlaska sa acc pa do sad... Ali krivo sam se izrazio. Ali nije bitno. Ja sam ovdje najveci prooooo hahahah :D Ljubomorne duse mogu da mi..khmkhm :D
  4. SPAM

    Eh to je Anel ili Mewle bio na smjeni,odnosno spavali na svojoj smjeni... Sta pricas ba po 20 lake si slao sa pratnjom plemica. Da se bilo na acc ne bi ni prisao zidu,strijelci bi ubili vojsku na kilometre Ko na onim filmovima :p
  5. SPAM

    To je pred gasenje acc Skucali ste preko 7 nuka na to selo i trainova more Oto 1 si osvojio posteno moze se reci,mewle je tu zezno jer je povuko pola defa. A sto se tice tog manjeg sela,ono je osvojeno vec dok je acc bio na brisanju i vec dok sam ceko ban...
  6. SPAM

    Joj kad mi napise to pod svaku cijenu,kao ja njemu nudio pare ili pb ispadne da on meni ubaci acc... Lijepo pitanje ti postavio.Hoces li primiti acc u pleme,ili da sredim sebi ban.Ista situacija ko na 25 sto si mi ptimio acc... Sa tim da igra na njemu nego od mojih bivsih duala,koji su y tvome...
  7. SPAM

    Simpaticno
  8. SPAM

    Jako bitna stvar je sjeca,znati se odbraniti,znati se snaci u tome trenutku, inace zavrsis ko NS hahah :D Jel ti to uopsteno za prosjecne ili mene pokusavas da pecnes :pk Jasko ne prica sa procjesnim igracima,Jasko je ufuran ♤♡◇♧
  9. SPAM

    Ecam vam iceko pemice dince na 28 pet tjaincicaaa :/ :* Jasko
  10. SPAM

    Pustio sam spidija da mi nobla "multica" NEED FOR SPEED Samo za njega sam mu razvio multica,da budem simpaticaaan Onolike pare uloziti u "1 selo"da bi ga izgubio to nema nigdje :o Poyy
  11. SPAM

    Halo ne smijes na ABECEDU da ides dok ne dobijes moju dozvolu :p Jasko
  12. SPAM

    švecka uključila speed :O brm brm
  13. TOP 25 igrača

    Diras me ti,kako da to rijesimo Isfata me :P haha
  14. TOP 25 igrača

    Moze i Djani komso moj
  15. TOP 25 igrača

    Selam alejkum Anele Kako si mi,jel te dira ko ? :P :D
Top