Recent content by osmicevic dino

  1. Spam

    Nisam ja sam ti otac.
  2. Spam

    Noblao sam i ja na hr17 selo od 40 bodova, svi se smijali, ja ih sve restartovao kasnije ;)
  3. Spam

    Joj napucavanja sa PB na serveru majko mila :D Adinovi rođaci kojih kasnije neće bude..
  4. Spam

    Pričao sam više puta sa našim glavnim adminom i urednikom ove igrice '' WiCked '' ... Naime, na bosanskom serveru je se poštovalo sve i to znaju igrači koji su igrali, ovdje se ne poštuje.. naime WiCked nije kriv.. razlika bosanskog servera i ovog je ta što je Beowolf više to privatno držao nije...
  5. Spam

    http://pokit.org/get/?6cd3aa7708c17c059918bd43993cfcc5.jpg Samo da pozdravim one igrače sa 24 ke, koji su u top 10 a nemaju ovo, pozdrav sa sporog servera zvani hr25 .
  6. Spam

    Joj Ade :P Gledaj brade :P Pretreso talibana lik :P
  7. Spam

    Halo Vegeta sto lajkas sve komentare osim mojih
  8. Spam

    Ovaj Vegeta peder lajka sve komentare osim mojih.
  9. Spam

    Joj Vedade sad neka neko slika tvoje komentare i prijavi podrsci eto ti bana gdje javno priznajes da imas rachun :D Ćuti
  10. Spam

    Ode komentar sad ce ban idemo sve vas pozdravljam necu vise nikad uci
  11. Spam

    Šta je ba Pjaniću šta hoćeš
  12. Spam

    Zbog čega onda popijes uvijek ban ako igraš poštetno :)?
  13. Spam

    hahahahahahah, šta ti Slovenac meni pričaš? WP? Pizde koje su izdale SB vi nešto pričate, ispišao sam se po vama doslovno i bukvalno, od kako je startao hr25 od prvog dana, do danas vaš procenat da mene dobijete nikad se nije povećao više od 1% , i da ako si i ti igrao tamo nemoj da se stidis...
  14. Itekako sramota niste u stanju popraviti tri racuna :) al ovo bukvalno shvatite da zelim da mi...

    Itekako sramota niste u stanju popraviti tri racuna :) al ovo bukvalno shvatite da zelim da mi se racun sredi u narednih 48h inace cu ja stvarno pisati i inogames, znaci koristim racun gotov tri godine jebene i sad vasom greskom pokvareno.
  15. Spam

    Vanjuha ne int me koliko si stariji, a jel fakat mislis da si zanimljiv sa tim nekim forama, mokri snovi to gore? idi u mirovinu posveti se zivotu i zacepi vise, pun mi je kurac tvog pametovanja više, ti si jarane hodajuci cirkus i nista dalje od toga i ti i tvoji vicevi u kruznoj o medi i zeki.
Top