Recent content by ps in drek

  1. ps in drek

    -SB- oprostaj

    humbadi blablabla...najbolje je kad iznenadis protivnika jel tako ? a vi se placite i placite. sta bi vi uradili u 24 sata majketi ? mi bi isto uzeli ova sela a čak bi cm vam uzeo vise... E sad idite citat Vuk i sedam kozliča, kozliči :D :D :D davide je od pocetka samo cekao trenutak...
  2. ps in drek

    -SB- oprostaj

    Zmija david ma vidi se to koji so to pr0 igrači.. plaču kao da smo uzeli 30% sela, a uzeli smo ono samo između nas...tako, da pozicija ostaje ista..samo da nema igrača izmedzu nas koji si uvalio prethodno davide, da bi vam lakše bilo kad pukne. a zasto momki brišu ? e pa kažem vam...
  3. ps in drek

    -SB- oprostaj

    smrk smrk :predaja: Lp R
  4. ps in drek

    Treba mi pomoc administratora

    Ja mislim da je burza bas stvorena za ovakve koji nemajo novca za puno pb. Vrlo jednostavno...igraj svaki drugi ili treci svijet....skupljas pb na svijetima koje ne igras...nije neki problem skupit 10k pb ne jedan server, e pa onda trosi i konkuriraj pb playerjima sa farming power...
  5. ps in drek

    Spam

    šta se žališ papak?
  6. ps in drek

    Spam

    Samo vi dodzite u sloveniju, trebamo gradzevince
  7. ps in drek

    Spam

    Flame ON
  8. ps in drek

    Spam

    ajde čuti brate...ovo je bilo spajanje...free sela kako oni kažu ;)
  9. ps in drek

    ...vi o vuku a vuk iza...

    Lako je tako flush kad vam cijeli svijet salje deff. Uff kakvi skillz0rji ste momci, uf uf
  10. ps in drek

    ...vi o vuku a vuk iza...

    Wolf Pack objavi rat prema Royal Flush
  11. ps in drek

    [RAT] -SPN-,=SPN= vs 2+2=5,X+Y=Z

    Ma nemajo pojma ovi misevi matematicarski. Dze smo mi bili do sad? pa barem smo pošteno noblali svoje protivnike a ne Kao vi kukavice idete na dkl kad jih rb pali ko sibico.
Top