Recent content by retriver

  1. Top 20 Plemena

    Znači li to da se radi o dobroj ekipi?
  2. Zatvaranje svijeta 9

    Iskrene čestitke pobjedniku. Dobro odrađeno svaka čast.
  3. WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

    Jel to znači da još ima onih koji ga shvataju ozbiljno?:confused: Jer do god ga spominjete, pa makar i ovde, na neki način ga afirmišete kao ozbiljnog sagovornika.:lool:
  4. Amour de café ( spam birtija)

    Ko bi rekao da će "takva" dva plemena kao što su RB i PAT tako završiti! Bila bi štata da se RB povuče izgubilo bi se na draži ovog sveta ali ako cene da ne ide dalje onda koga nema bez njega se može. Ajd nadam se da će se sve posložiti kako treba i da će i dalje biti interesantno ovde.
  5. Spam

    Petak, gotov svet a vani vrućina da izludiš. http://www.youtube.com/watch?v=d8j2H9gWQDk&feature=related
  6. Spam

    Složna Braća je osvojio sve tajne i pobjeđuje u: 17:09:23 » Više informacija :pivo: A taman sam od danas na godišnjem i šta sad? No svaka čast igračima sb-a na pobjedi kao i svim našim saveznicima, bez čije pomoći ovo bi još trajalo, no da ne zaboravim i naše protivnike koji su dali sve od sebe...
  7. Spam

    Šta sam ti rekao rubo ubio se čovek za razonodu i razbribrigu i da drži forum aktivan. E sad to što on piše nema smisla koga briga bitno da nas zabavlja i da nama bude interesantno na forumu jer su nam u igrici svi pobegli. Nisu hteli da se igraju. Pa šta ako smo bili bolji i jači i aktivniji i...
  8. Spam

    Ej, nemoj ga terati odavde. Treba nam neko da nas zabavlja. Znaš da svi velikani imaju one koji služe za razbribrigu. On je naš "mali za razbribrigu" Ionako ga niko više ne shvata ozbiljno ali nam ispunjava ovu monotoniju nastalu bežanijom sa ovog sveta.:pivo:
  9. Spam

    Ko se našao komentarisati diplomatiju i način igre sa ili bez diplomatije!:ludilo: Ti vrlo dobro znaš protiv čega sam bio na s4. Da izaberem ko će od mojih saplemenjaka biti noblan jer vi to tražite i ko bi trebao sa mnom kod vas. E to nije moglo. Bilo je tu još zavrzlama i muljavine sa vaše...
  10. Spam

    Pa je li toliko teško prihvatiti poraz i priznati da smo vas sabili u mišiju rupu?:predaja: Vidiš da niste nepobedivi i da ste prosečni kao i većina koji igraju ovde. Jednom zablesnete pa drugi put potonete i tako ukrug. To je sve deo ove igre ali najzad moraš prihvatiti činjenicu da niste...
  11. Spam

    E nećemo tako. Pa svi scapu napadaju i zato malo-malo pa pobegne čak i sa foruma. Bojim se da mu to bježanje malo sa igrice, malo sa foruma ne pređe u naviku. Nego da vidimo da nema neki acc da mu damo jer kad nije mogao igrati protiv nas možda može sa nama protiv tih "barbara". Ti barbari su mu...
  12. Spam

    Kako god bilo, od svih "ratova" na ovom svetu ovaj sa barbarima nam je najteži jer znamo da neće pobeći već ih ipak moramo "pobediti". :hahaha:
  13. Spam

    E nebitno je šta pišu važno je da pišu. Uspeli smo ih vratiti da se sa nama druže jer bez njih forum je mrtav. A usput svojim prisustvom ovde pokazuju da im je ipak stalo i da poraz na ovom svetu nisu preboleli. Davidov pristup igri je ipak bio prejak za njih. p.s. Da se još malo uvlačim Davidu...
  14. .b. vs .beer.

    Ček, ako sam dobro razumeo neko govori o nekom ratu na sv7? Ma nema ovde više ratova svi ozbiljni protivnici su pobegli. Najozbiljniji prvi (plemenaši) tako da je sad sve stvar tehnike i dogovora.:pivo:
  15. Top 20 igraca

    Ma mi se razumemo. Samo krajnja statistika se pamti sve ostalo je prolazno. I da mi smo tamo popustili vi ste ovde napustili e tu je razlika ali dobro.:pivo: Poredak Ime Pleme Bodovi Sela Prosjek bodova po selu 1 Zapaljeni mac .beer. 1.934.231 200 9671 2 Rom@ntic@ri -SB- 1.276.344...
Top