Recent content by Rita Ora

  1. Rita Ora

    Spam

    Fino pokazujete svoja godista :D pricajuci o crticima samo hahaha sta bilo, prošo vam crtani a zaboravili gledat ili? hahahah jaoo djece.. kad klinci od 12 godina se prave baje.. :hahaha:
  2. Rita Ora

    Spam

    hahaha rita nije jos nikad nikog zajebao na taj način a ni na drugi :D za razliku od vas večine.. Sta bi brata prodali za free selo neko, ili da vam ostane ipak malo nade za osvajat :hahaha: Sta ces sam si reko, propala vam akcija ako se to moze nazvat akcija uopče :D hahahaha em ti kaze u 8...
  3. Rita Ora

    Spam

    Pa lako moguce.. zato i je dtramos malo prije toga pitao koliko ima plemka peky.. da zna dal ima koju dali će je moć slat kad upadne na acc ;) sad me sjetio i to hahahah ko fol neku akciju da je htio.. al izgleda na pekya akcija.. najprije on odradio svoje.. poslije i barbare poslao na njega...
  4. Rita Ora

    Spam

    jel te nagradio neko za to kad što si tako pametan? :D hahahah Ne znam kako nisu uvidjeli tu pamet svijeta.. Dobro da nisi reko da je peky sam sebe noblao :hahaha:
  5. Rita Ora

    Spam

    Hahahahah :D jeste da anonymousi upali nekom u igricu.. niste vi.. ma kakvi :hahaha: vi dobre duše.. i nebi nikad to I to sve jer je htio prijeć u Crows hahahah Prešo Phenomen.. i sredili mu ban odmah.. ovaj planiro.. hackirali mu acc i sve izmjenili da ne moze uc hahahah Istovremeno mjenjaju...
  6. Rita Ora

    Spam

    ti si izgleda na dtramosu :D ti si taj pokemon hahahahahhaa vrh si nema sta.. daj si pet :p a ko me to restartovo? aj da i to doznam hahahahahah posto nije nitko nego pustio selo Atili i igrao duala poslije dalje.. na Gringlu.. i bio i vidio sve iz prve ruke sve vaznije stvari i dogovore...
  7. Rita Ora

    Spam

    To bi značilo da vi radite isto ko barbari?? :p trazis deffa od svojih pa ga noblaš dok deff putuje..? :hahaha: sa kim si takav si kažeš, a vi uz njih kako se zna :pivo:
  8. Rita Ora

    Spam

    Pa nebi me iznenadilo :D ni prvi ni zadnji put da se DKL okrece kako vjetar zapuše :hahaha: nezz gdje ni sta su mislili ovi pa isli sklapat sa najgorim plemenom na serveru diplomaciju..
  9. Rita Ora

    Spam

    jeste samo nezz kako im neko moze vjerovat onda :D ako svoje igrace tako odrađuju.. kako onda nece i diplomaciju i druga plemena.. :hahaha:
  10. Rita Ora

    Spam

    Podrska za peky-a Eto ovo jucer dno dna, sta moze uradit da se nekom sela uzme oko 1:00 u noci, upali mu na acc promjenili pass i mail, i istovremeno dođe obavjest na mob da krenulo 5 napada na njegov acc.. Koliko li se nisko može spustit pojedinac, da krade račune tuđe i to od svojih...
  11. Rita Ora

    Spam

    hahahahaha a to je do admina jer nisu zabranili :( al ajde ionako 90% njih ce pit sutra a ne po igrici :pivo:
  12. Rita Ora

    Spam

    Šta sa zicom :hmm: palo mu selo vidio, al nezz detalje sta bilo :)
  13. Rita Ora

    Spam

    Nebi bilo zanimljivo :D ovako vi taman fina konkurencija :p onako bi prejaki bili :pivo:
  14. Rita Ora

    Spam

    Vi mi najdrazi :D tocno da ne igram sa ovima sad.. igrao bi sa vama :p
  15. Rita Ora

    Spam

    Ma nije.. samo udrite po svojima :D nego samo se komentiralo način.. kako se izrađuje svoje :p Inače sasvim normalno, da se neaktivne/neposlušne riješava.. samo inače ne baš na taj način da mu deff pošalješ na drugu stranu da se ne stigne branit hahahah :hahaha: ionako kakve šanse ima sam protiv...
Top