Recent content by sheat-fish

  1. Spam

    Ja tebe ne prepoznajem ja sam ostao isti. I nikada nisam dozivo da mene neko izbaci iz plemena za razliku od tebe. Lp
  2. Sramota za vuleta sramota za cice mace

    Da HR19 nisi dosao vec si pobjegao nama i nisi pomogao a kada smo mi rijesili sa tvojim bivsim ti si nestao i da tebe nije bilo sve bi islo brze i lakse ti si tu samo muljao kao i sada sto si pokusao i kada si vidio da ne ide sada blatis tu Neka te sramota godina koje imas
  3. Sramota za vuleta sramota za cice mace

    kako te nije sramota da ista pricas o Vuletu a kada je spasavao tebe i tvoj obraz na predhodnim svjetovima to si zaboravio , plakao si i molio kao mala beba
  4. Sramota za vuleta sramota za cice mace

    pjana tebe nisam spominjao i ti koliko si pametan vidim da te Vedan Jad ponovo prevario i iskoristio sto znaci da je nasao novu -staru zrtvu ali ce i tebe da ispali kao i ostale na predhodnim svjetovima
  5. Sramota za vuleta sramota za cice mace

    svi korektni uvijek dobro dosli
  6. Sramota za vuleta sramota za cice mace

    Ma da kada se ne igra kako vi zelite onda samo znate ovdje blatiti druge . Ja nikoga ne branim i samo kazem kako jeste . Balavci slinavi trebalo bi vam zabraniti da uopste se registrujete Ovo jeste igra da se zabavi ali zbog vas takvih ovo nije vise kao prije i mena nimalo postovanja i...
  7. Sramota za vuleta sramota za cice mace

    po ovome kako pises vidim da si u zivotu prvi put vidio da se moze imati 11 plemica hajmo na spavanje balavac jedan
  8. Sramota za vuleta sramota za cice mace

    Jade jadni Vule ce ti sela pokupiti izvidjacima nemogu da vjerujem koliko si se nisko spustio a jos ti nos prljav pa bi ti bolje bilo da se ides umiti i malo kulture nauciti barem da licis na nesto
  9. Sramota za vuleta sramota za cice mace

    on moze samo sjeci bukova drva mislim na ahmedkinga
  10. Sramota za vuleta sramota za cice mace

    Iako se ja ovdje nejavljam ali se spominjem u prvom postu pa moram nesto da kazem a to je slijedece: Kako me MASTER prvi spomenuo njemu cu i da odgovori a radi se o slijedecm da ja nisam izbacen iz plemena vec sam sam izasao i prestao da igram iz slijedeceg razloga: Masteru ja sam izasao iz...
  11. Tema za raspravu: Osvajanje grbova

    ova vremena napada u odnosu na udaljenost igraca nemaju veze sa zivotom a da ne pricam da nema logike kako ostanes bez grba a odbrana na maximalnom nivou dok ja drugima kada imaju pojacanu odbranu nemogu nista uzeti . dao bih primjer da igrac jusko kada mene napada bez obzira i da su svi moji...
Top