Recent content by skycola

  1. skycola

    SPAM

    Alo djeco,nemoj da ja ostavljam poso pa da vas prevrcem :) roberte koji si pa ti :P
  2. skycola

    SPAM

    Jel to GEN poceo gubit????? Znam da pod vodstvom AVANTURE,FORKINA,QBALL i SOVE nebi trebali izgubit hr12,ipak su to igraci koji se bore do zadnjeg sela.... AHAHAHAHAHA,necu radi ovakvih igraca nikad vise igrat ovu igru,bolje nek admin ovo protjera sa serwera.... :ljut:
  3. skycola

    SPAM

    MOLIMT IGRACE IZ GENa DA MALO SE POKRENU,DAJ BRANITE SE VISE,PRAVITE NESTO :kisa: Ovo je postalo beze jbt,nismo ni krenuli na igraca on vec na brisanju :mad: Ajde vi koji ste ostali dajte malo gasa,nije ovo igra vise,ovo je sad kupljenje igraca u obliku barbara :woot:
  4. skycola

    SPAM

    Bravo za LOB,gledam deru ko telad ove GENovce,vidim neki iz GENa vec su presli na forume u igri nemaju sta haman vise trazit :andjeo:
  5. skycola

    Rat LOB, LOB-@ VS GeN, GeN-@, COMA

    Dobri ste,vama je dovoljno 48h da igraca od 1M posaljete na restart :D Daje meni da sa vama zaigram :lool:
  6. skycola

    SPAM

    A gdje je SOVA :woot:
  7. skycola

    SPAM

    Bako smanji ribu upecat cu fenjer :lool:
  8. skycola

    SPAM

    Evo iskuliro sam se,jesam sad ljepsi ? Il da se isfeniram ???? :zzz:
  9. skycola

    SPAM

    a ti bako si sledeca,tako da restart ti vec ustima,sto je dobar znak :predaja:
  10. skycola

    SPAM

    N.N dolazi po vas,ban vas je mnoge spasio od njega :boks:
  11. skycola

    SPAM

    Hajde bolan pisite nešto,da mogu komentirati vako dosadno ba.....:predaja:
  12. skycola

    SPAM

    Ok je cojek mislio kad laje on i ujeda,nije ko ove pomije :predaja:
  13. skycola

    SPAM

    Dobro je makar si nesto zapamtio sa hr12 :hmm:
  14. skycola

    SPAM

    Pricate nesto o fateu,koji je hrabro se predao,a i vas ista sudina ceka na hr12 il je vas vec zakacila :) Joj jeste bruka mama :hahaha:
  15. skycola

    =N7=^ Normandija

    Pa zar sumnjas,pa dolini rijeke La Manchea puna rodica,vidis da se,ovaj kako se kaze svojim vrlinama i dobrim dijelima odaju pocas :ok:
Top