Recent content by Three wise men

  1. Spam

    baš gledam preko gost pristupa....prvih 10 plemena samo 1 ima profil sa nekom slikicom (u prijevodu vođa/ili onaj zadužen za izgled samo jednog plemena ima premium)...pa zaključite koliko su to ozbiljna plemena...a ako neko ozbiljno pleme ima u planu pristup sa kojim danom zaostatka,kad vidi...
  2. TOP 2O - mišljenje o igračima

    a dekker-mogao si i njega boldat heheh Poraženi protivnici Kao branitelj 1 Odin [Norse] 454.861 2 Thor [Norse] 227.183 3 Slippery Nipple [ROYAL] 186.472 4 Osvetnik br.45 [AlkoSi] 88.130 5 dasadas 86.193 6 Raba [VU] 81.843 7 Spirit of the Mist [Die.] 75.914 8 Sulejman-Velicanstveni...
  3. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    šta je bilo? lol-ulovili se na foru,pokazali da ste vidili pravi izvještaj-sad da li ste ga vidili iz prve ruke,ili dobili prosljeđenog,nema puno razlike-jedno dokazuje da imate multy,drugo dokazuje da koristite pleme troja kao saveznike koji napadaju umjesto vas-nebi to bilo ništa čudno da vam...
  4. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    zanimalo me samo čiji me multy napao
  5. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Napadači: ramzes Porijeklo: TROJA I (549|494) K45 Količina: 0 1 0 413 0 0 0 0 0 0 Gubici: 0 1 0 413 0 0 0 0 0 0 bilo je blizu
  6. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    stvarno ste dosadni sa tim uvjeravanjem royala da ima ili nema neke diplomatske odnose sa ostalim plemenima-valjda oni sami znaju kako stoje po tom pitanju a što se tiče poruke-eto imam ja jedno pitanje-odakle tebi ovako nešto-naravno ne treba bit vidovit da se zna da ste prepuni računa/špijuna...
  7. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Tribalwars Player Profile: Three Wise Men (tribe changes) Old tribe New tribe Date/Time Points SHAKE SKYPE@ 01st December 2012 - 15:06:40 3,778 SKYPE@ None 01st December 2012 - 21:06:33 3,862 Pojasnjenje za ulazak u Skype. Dogovorene zajednicke akcije protiv plemena MID s nekim igracima...
  8. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    svi pitaju-što bi te napravili zadnji dan prije smaka svijeta? zakucali trejn naravno :)
Top